Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen vetélytárs?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki nagyon tetszik nekem..(:

Tegnap elmentünk sétálni,elhülyéskedünk haza is kísért,de mikor megölelt és megpuszilt tudtam,hogy biztos többet szeretne barátságnál.Amikor elbúcsúztunk puszival a számra akarta volna adni,tehát meg akart csókolni..:$

De korainak tartom a dolgot nagyon..mindössze 2 hete ismerjük egymást..viszont nagyon megkedveltük egymást..ma azonban elment bulizni oda ahol ott lesz az a lány,akibe nagyon szerelmes volt,majd összevesztek és most nagyon jóban vannak..azt mondta ő nem azért megy oda,hogy csajozzon..de látszik hogy nyomul a csaj nagyon..:(

A fúval egy suliba járunk és majdnem minden szünetben találkozunk,beszélünk,hülyülünk..mit tegyek,hogy felfigyeljen rám,és ténylegesen én érdekeljem jobban,mint a másik lány? Értem ezalatt az öltözködést,viselkedést,stb.

A kérdés tehát,hogy Mit tegyek a vetélytársaim ellen?

17/L



2012. ápr. 7. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nehéz terepen ne állj meg, folytasd az utad; veszélyes terepen dolgozz ki stratégiát; halálos terepen: harcolj!
2012. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
magyarán?
2012. ápr. 7. 22:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Magyarán 1: Olvass Sun-Tze-t

2: ha össze akarsz vele jönni, ne utasítsd el, amikor meg akar csókolni.


Teccikérteni?

2012. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen,értem de ha másnap meg már bulizni megy a csajjal,ha nincs csók akkor mi értelme lenne? De még szerintem a csók túl korai..előbb meg kéne ismernem jobban..és neki is engem
2012. ápr. 7. 22:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Oké, akkor szedjük ízeire a problémát (Y)

Először is írd le pls, hogy miként, hogyan viszonyul ő hozzád.

2012. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát..nemrégiben ismerkedtünk meg..szoktunk sokat beszélni és bókol elég sokszor,mindig megdicsér,azonban nem tudom hová tenni..tényleg egy olyan srácról beszélünk,aki nem csak "arra" pályázik egy lánynál..de félek,hogy összejön a lánnyal,mert a közösségi oldalon is látni,hogy össze vannak melegedve..egyébként nagyon jó társaság,és szeretek vele lenni nagyon,de nem tudom hová tenni ezt a lányt
2012. ápr. 7. 22:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb dolog, hogy a csajt zárd ki az elmédből! Te a srácot szeretnéd meghódítani. Ehhez pedig az kell, hogy titokzatos maradj, de csak éppen annyira, hogy a srác ne érezze teljesen nyeregben magát. Neked sem szabad, és nem is kell átesned a ló túlsó oldalára. A holnapot mindenképpen várd meg, és mintegy csevegve kérdezd meg tőle, milyen volt a buli.
2012. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tehát rá se kérdezzek,hogy volt-e valami a lánnyal vagy más lánnyal egyáltalán?

És hogy jöhetek rá,hogyha ténylegesen jobban érdeklődik a lány felé?

2012. ápr. 7. 22:54
 9/15 anonim ***** válasza:

Van egy olyan Murphy-törvény, amely ezt mondja: Ha valaki agy kezd egy mondatot, hogy : ,,Engem nem érdekel, de..." , akkor jobban érdekli, mint bárki mást.

Egyszerűen kérdezd meg, hogy milyen volt a buli, és amikor elmondja, válts vele még néhány szót, és viszlát! Legalábbis 2-3 napra. Ne keresd, ne írj neki, semmi lájk, semmi komment. Nehéz megállni tudom, de megéri (Ugyan pasi vagyok, de nekem is bejött :D )

Ha ezalatt ír, akkor valszeg pálya vagy nála, mivel hiányzol neki, ha nem, akkor lehet, hogy akadt neki valami csaj.

És persze figyeld a fészt, miket írogat ki, stb.

2012. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Figyelem..sőt csak ezt figyelem..:S

De jól el lesz a csajszival,így pedig engem elfelejt,nem?:(

2012. ápr. 7. 23:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!