Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szakítanátok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szakítanátok a barátnőtökkel, ha kiderülne, hogy lefeküdt az egyik barátotokkal, de még mikor nem jártatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2012. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még sose voltam ilyen helyzetben (vagy csak nem tudok róla :D) de szerintem nem szakítanék vele. Bár ha kapcsolat közebén mondja meg csak a csaj akkor már kérdéses. De ha még az elején, akkor szerintem semmi gond nem lesz belőle :)
2012. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
nem mert az akkor volt...de ha újra megtennék, vagy látnám h forr kettőjük közt a levegő akkor röpülne mind a kettő!
2012. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fog újra megtörténni, amikor ez történt még szó se volt arról, hogy összejövünk. Az illetővel is megbeszéltük, hogy csak egyszeri alkalomról volt szó, de mikor összekerültem a barátjával, nem találtam rá a megfelelő időpontot, hogy ezt elmondjam neki (azaz abban se voltam biztos, hogy el akarom mondani). Most se igazán akarom neki elmondani, de nem akarom, hogy ebből a későbbiekben probléma legyen. Akivel történt ez a dolog nem fogja elmondani neki, de másnak elmondta és attól tartok, hogy ahogy ez lenni szokott eljut a barátomhoz és akkor meg abból lesz balhé, hogy én miért nem mondtam neki.
2012. ápr. 10. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
ami előtted történt az az ő dolga, nyilván ha egy sorozat gyilkos lenne azért az ember elgondolkodik, de alapjáraton magánügy...:)
2012. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. (Mondjuk a lyuksógor fogalmára ez is egy példa.. rosszat amúgy nem csináltál)
2012. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!