Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyemben szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben szakítanátok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
27 éves srác vagyok! Van egy 22 éves barátnőm akivel 6 hónapja vagyunk együtt. Megértjük egymást és nincs köztünk szinte sohasem konfliktus. Ennek ellenére nem érzem azt hogy szerelmes lennék belé. Egészen pontosan csak azt érzem hogy szeretem, de nem úgy... (Nehéz ezt így leírni.) A szeretetem lehet hogy abból adódik hogy jól érzem magam vele és teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Valamiért már nem úgy tekintek rá mint "igazi" barátnőre. Egy társkereső oldalon kb 2 hónapja kezdtem beszélgetni egy nálam idősebb (40 éves) nővel. A két hónap alatt már többször találkoztunk és bátran merem mondani hogy egymásba szerettünk. Tud az én helyzetemről és megvárja amíg szakítok a barátnőmmel. A barátaim szerint az új kapcsolatom még annyira sem lesz tartós mint a mostani. Pedig én azt érzem hogy igen! Mit csinálnátok? Szakítanátok a helyemben?
2011. nov. 22. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni.
2011. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Veszprémi vagy?
2011. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne másik nő, azt mondanám, hogy légy őszinte, és majd a barátnőd eldönti. Ha szerelmes vagy, ösztönösen is taszít a gondolat, hogy bárki mással légy.
2011. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott szegényt. Addig nem "illik" randizni, míg kapcsolatban vagy. Jobbat érdemel.
2011. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

legyél őszinte magaddal és vele


hagyd ott, ha már nem szereted

2011. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fke ***** válasza:

22 éves. kiherveri, lesz neki új pasija. elfelejt téged.


azt azért ne mond el, hogy vagy egy 40 éves új nőd. szerintem azon kiakadna. mond, hogy te már nem érzel szerelmet és nem akarok pazarolni az idejét.


aztán menj és dugd meg a 40es nőt.

de én sem jósolok sok időt az új kapcsolatnak.

2011. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ennyi tisztelettel tartozol a lany irant hogy öszinten meg mondod neki hogy te nem vagy bele szerelmes, na meg elmondod neki azt is hogy talakoztal massal!nem szep dolog am valakiböl hülyet csinalni.igyis elegge bantani fogja a dolog!ne huzd meg jobban az idöt!ennek nincs ertelme.ha most nem vagy szerelmes bele akkor mar nem is leszel.valaszd a masikat!de beszelj öszinten a jelenlegi bartnöddel is.ennyivel ugy erzem tartozol neki!
2011. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lányt ne etesd. Ha mellette mamikkal találkozol, akkor legalább add ki az útját. Te is beláthatod, hogy ezt ő sem érdemli meg, hogy átverd.


24/n

2011. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szakíts vele, már akkor dobnod kellett volna szegényt, amikor belehabarodtál a vén tyúkba. Gondolom szegény lány meg közben biztos jól belédzúgott... csak aztán nehogy visszanyaljon a fagyi:P
2011. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!