Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal lányokat miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányokat miért csak a külső érdekli elsősorban?

Figyelt kérdés

Konkrétan a bő korosztályomra gondolok: 17-25 év.

Csak akkor vagy férfi a szemükben, ha iszonyat jól nézel ki. Lehetsz akármilyen vicces, megértő, normális. Én nem tartom magam csúnyának, inkább átlagos vagyok, de nem foglalkoztatja a lányokat az ilyen kinézet. Ezzel nem csak én vagyok így, hanem ezt is látom a környezetemben.

Aki nem éri el a szintet, az maximum csak közeli ismerőse lehet az illető hölgyeménynek.


Kicsit idegesít, hogy miért hangoztatják épp az ellenkezőjét? Rengetegen úgy választanak párt maguknak, hogy a legjobb külső adottságokkal rendelkezők közül kiválasztják a legkevésbé rosszat aztán megy a sírás, ha hülye a csávó.


Ráadásul vannak, akik éveket képesek várni a jó kinézőre és addig sem foglalkoznak az átlagosokkal.


Ki érti ezt?


2012. ápr. 10. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ez kétoldalú, mert a férfiak/fiúk mind azt mondják, hogy a belső számít stb...közbe azért ott sem teljesen így van ;)
2012. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
ez így nem igaz. Nem csak a kinézet vonza őket, ha full gazdag vagy, akkor mindegy nekik hogy hogy nézel ki, bárkit megkaphatsz..
2012. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz minden esetben. Nekem volt egy osztálytársam aki kövér volt és csúnya, mégis az évfolyam legszebb lányaival volt, vagy csak barátilag, vagy kapcsolatunk volt. Mondjuk egy dumagép volt a gyerek, úgyhogy lehet kompenzálni.
2012. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Azert, amiert te is a csinosabb novel jonnel ossze.

Egyebkent lehet, h megerto meg vicces vagy, de lehet h mellette leri, h egy hatalmas luuuuzer is.

Szal....nem veletlen h a kutyanak nem kellesz.

2012. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai lányok 95%-a ilyen.


A normális, szép lányok meg foglaltak.


Én ezt tapasztalom.


Maradnak még a túlsúlyos, arca nem szép szabad lányok, ott lehetne rendesebbeket találni, de hozzájuk nem tudok vonzódni szexuálisan, szóval max barátok lehetnek.


22/F

2012. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tényleg ismertél egy dagadt csávót, akinek egy szép barátnője volt? És 1000000-ból ez hányszor fordul elő?


A loser dologra nem is válaszolnék. :)

2012. ápr. 10. 18:53
 7/15 anonim ***** válasza:
"de hozzájuk nem tudok vonzódni szexuálisan, szóval max barátok lehetnek. " ez a válasz a lányoknál is így működik, nem attól vonzódsz valakihez szexuálisan, mert megértő. Nyilván te is ha választhatsz a neked jobban tetszőt választod....
2012. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért közel sem azonos a ronda, dagadt csaj - amiről szó volt - és az átlagos férfi...
2012. ápr. 10. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert ebben a korban még nem férjet keresnek, hanem szórakozást. Úgyhogy első a külső.
2012. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor mikor kezdjek el normális kapcsolat után keresni? Ha ők ebben a korban még csak szórakozni akarnak?
2012. ápr. 10. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!