Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóznátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóznátok valakivel akinek nem tökéletes a fogsora? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem lyukasak a fogai meg semmi csak a felső fogsora nem nevezhető egyenesnek.. De amúgy meg jól néz ki nagyon, ápolt is meg minden csak a fogaival van ez a probléma.

És nem szeretne fogszabályzót. Mit tennétek?

16/L


2009. jún. 18. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem rendezettek a fogai, nem olyan nagy probléma. Az már igen, ha ápolatlan, és rohadnak a fogai, arról más sokkal inkább ő tehet.Ilyennel nem csókolóznék soha.
2009. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is elkellene egy fogszabályzó, szeretnék is.

egyébként alig van lyukas és rossz fogam, meg mosom rendesen is őket.

A barátomnak semmi baja a fogsorommal, neki is vannak hibái.

2009. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Exemnek sem volt kifejezetten egyenes, mégis csókolóztam vele:D
2009. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 1 évig el lehet viselni a fogszabályzót és utána nem kell ilyeneken filóznod.

amúgy sztem annyira nem gáz, de a fogyszabályzós se. :)

2009. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem állnak szépen a fogaim, sőt még fogszabályzóm is van éjszakai, és mégsem ismerek olyan fiút aki nem csókolózna velem :P 15/L
2009. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem nincs abban semmi. a páromnak is eléggé csálék, mégis imádom :D
2009. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ferde az első két fogam és csókolóztam már. Nem is egyszer. Barátom is van.
2009. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jajistenem....azért mert nem egyenes a fogsora? ezért kérdéses h csókolóznál e vele?:D tetszik, nem?m nyelve van? jólcsókol? akkormeg? kit érdekel h egyenes e vagy nemegyenes a fogsora...
2009. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már válaszoltam (2.) de 16 évesen azért érdemes lenne még belekezdened egy fogszabályzóba! Egyrészt mert ha jól tudom 18 éves korodig állja a tb, és 20 éves korod után már a fogaid is nehezebben mozognak! Akkor már tovább kellene hordanod! És ezek szerint ha ilyet kérdezel, akkor zavar is szerintem... Engem is zavar, és szeretnék is fogszabit, minél hamarabb, de nekem már sajnos nem állja a tb... Érdekes, a barátom harcol ellene, ő imádja a "nyuszifogaim"... :)
2009. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legfontosabb szempont a külsőnél, hogy szépek legyenek a fogak.
2009. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!