Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lesz, illetve mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lesz, illetve mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello. Nem akarlak titeket mérgezni életem legnagyobb problémájával, de kevés olyan barátom van, akinek ezt a sztorit elmondom, és fontos is a véleményük, de szeretném megosztani olyan emberekel is ezt a dolgot akiket nem ismerek, hogy azért több és talán érettebb véleményekre tegyek szert. Hosszú sztori lesz de megprobálom lebonyolitani.

Egy 14 éves fiú vagyok, és 2 éve van egy közös orám egy lányal, és 5 hónapal ezelőtt elkezdtünk komolyabban beszélgetni, 1 hónap alatt sikerült beleszeretnem, míg nem lettem szerelmes belé, addig azt hittem szászor voltam már szerelmes, de kiderült hogy akkor voltam az először, és hát... Úgy tűnt ő is az lett belém, nem tudom mit is érzett valójában, de már tökre egyértelmű volt, hogy járni akarunk satöbbi... Szilveszter után pedig 2 napig nem beszéltünk, majd utána irtam neki smst, és hát nem kaptam túl lelkes válasszokat, leesett hogy van valami, és ahogy leültem a gép elé arról értesültem hogy a volt barátjával van ismét, ergo azt hazudta nekem, hogy szeret meg minden, játszadozodt az érzéseimel, és kihasználta hogy fullon megbizztam benne, és hát akkor nagyon mérges lettem rá és egy hosszú vita után tartotunk egy kemény 1 hónapos szünetet.. Majd kibékültünk, de úgy (!) hogy én irtam rá, hogy inkább felejtsük el az egészet, mert már meguntam ezt az egész morcoskodást, és utána majd napról napra megint komolyabbra fordult a beszélgetés és már megint Deja Vu érzésem volt, csak hogy még mindig járt a barátjával, nah és aztán majd mesélte hogy a barátjáról gyakran hallja hogy megcsalja őt, majd erre rá 4 napra a diszkóban voltam és láttam hogy eléggé rá volt nyomulva két csajra a barátja, mert hogy a csaj nem volt ott, és hát kérdezte másnap a lány tőlem hogy láttam e a srácát csajokal, én azt mondtam nem, mert nem tudtam hogy most akkor csak beszélgetett velük vagy több is volt és nem akartam bele gányolni a kapcsolatukba, de majd 2 nap múlva jött egy apropó, hogy a barátja megcsalta őt megint, és ezt nem türtem, és elmondtam a lánynak... És azt mondta, hogy nem lepődödt meg, stb, és szakitott a srácal.. Aztán megint komolyan elkezdtünk beszélgetni, már megint tisztára minden a régi volt, és megigérte nekem hogy nem fog mégegyszer előfordulni az ami volt, nagyon megbizztam benne, és már megint csak egy kicsi kellett volna ahoz hogy járjunk, még probáltam is a kedvébe járni, nők napjára a kedvenc virágját vettem neki, meg minden, de majd ezt követően nagyon legyengült a szervezetem, 2 percre még a látásom is elveszitetem, írtó beteg lettem, aztán gyengécskén tartotuk a kapcsolatot smsbe, és utána már nem is irt nekem, hogy jól vagyok e, és majd mikor jobban lettem felmentem a netre, és pont akkor rámirt az egyik osztálytársam, hogy csak nem jártok? Mondom: Nem, de hadd találjam ki, kapcsolatban van facebookon? Erre igen volt a válassz, és.. Megint egyűtt volt a pasijával, csak annyit jegyeztem meg neki majd, hogy nem tudom felfogni hogy egy emberi lény hogy képes akkora szemétségre mint amire ő, majd ezt követően 1 perc múlva letiltotam, töröltem, és köbö ezt probáltam tenni a valóéletben is vele, eltávolitani magamtól.. Ez össze is jött mert pont 2 hétre lebetegededt és nem láttam a suliba se, mert hogy egy folyoson vagyunk, nah és akkor már kezdtem jól érezni magam meg minden, aztán egy nap ahogy felmentem a folyosonkra mikor mentem a suliba, hát egyből ő suhant el melettem, körülbelül az az 1 másodpercig tartó hídeg egymásra nézzés volt, aztán versengés hogy ki veszi le a szemét hamarabb a másikról, és akkor amikor megláttam megcsapott engem az a kemény hiány érzet, és megint "depis" lettem nem a szószoros értelmébe, csak félig-meddig, non stop megint rá gondoltam, meg minden, nagyon rossz volt, aztán pont az nap a suliba annyiszor össze futotunk mint még soha, és mindig ugyan azt a hideg tekintetet játszotuk el és pá. Aztán nem rég hallotam hogy most Szombaton megcsalta a barátja megint, de már nem tartjuk a kapcsolatot és nem is akartam volna amúgysem a tudatára adni a lánynak, hogy a barátja megint csalja, aztán tegnap eszembe jutatta haverom a lányt, és rá 1 órára láttam a pasiját egy másik csajal, majd haza jöttem, leültem a gép elé, és mivel nem vagyok egy facebook-fun, haverom msnre bemásolt nekem egy facebook megjegyzést a lányról, amiből leesett hogy a barátja szakitott vele... És most az érdekel, vajon a lány mit fog lépni? Megint nekem fog állni ha teheti? Vagy vajon mi lesz? És nem is ez a legnagyobb baj, hanem az, hogy én mit tegyek? Annyira de annyira probálom elfelejteni, utálni-gyűlölni, de szeretem, és nem tudom mit tegyek, de jó nagyon buta lennék ha mégegyszer bedőlnék neki, de úgy érzem talán ha tehetném mégis bedőlnék, mert annyira hiányzik.. Felrobbanok.. Most nem tudom jelen helyzetbe, mi lenne a leghelyesebb cselekededt, a legokosabb és legkiméletesebb döntés amit tehetnék? Illetve vajon ő mit fog ezután tenni? Annyira tétlen és szerelmes vagyok. :\ Örülök hogy ő az egyetlen problémám, ami nyomaszt, elhihetitek, elég is ez egy 14 évesnek, de... Szeretném ha a legnagyobb problémám az nem ő lenne, de ez csak egy jól meghozott döntésel sikerülhetne. Segitsetek légyszi. :\ Csak ne gyertek azal hogy 14 éves gyerek már hogy lenne szerelmes ;-D Határozotan biztos vagyok benne, hogy az vagyok, tehát az ilyet légyszi mellőzétek, és bocsi ha helytelenül írtam, de nem M.O.-n élek és nem tanulok magyarúl írni. Nah várom a válasszokat és köszönöm azoknak akik időt szántak rám.



2012. ápr. 10. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem hosszú :(
2012. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Nos Én házasságban éltem hasonlókat át, mint most Te! A legjobb orvosság az idő és ez igaz! Nagyon szenvedtem , de aztán megfogadtam egy tapasztaltabb ismerősöm tanácsát! Ő ezt mondta: foglald el magad, a gondolataidat! Szerintem próbálj meg elmenni a nagyszüleidhez segíteni kerti, házi munkában, szerezz új barátokat, új hobbit! Hidd el, hogy ez segít! Én függönyt varrtam, kertészkedtem és sokat olvastam, sétáltam, ismerkedtem. Sok sikert a jövőben! És vigyázz az ilyen gondos-bajos csajokkal!!! 30 éves lány voltam
2012. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedbe egy távolságtartást alkalmaznám. Szóval ha akar beszélni veled akkor beszélgesstek meg minden de ne éld bele magad semmibe.
2012. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

30 éves lány: Te vagy eddig a legszimpatikusabb 30 éves lány akivel valaha társalogtam :d A kertészkedést kihagyom de igyekszem új barátokat szerezni, és kerülni a problémás lányokat. :>

Aki pedig harmadiknak írt: Sajnos túl kicsi ez a város hogy ne fussunk össze :( És nem állom meg hogy ne menjek ki a barátaimhoz szünetbe, és olyankor mindig láttom, és ha hozzám szolna bele olvadnék a ketrecbe, de azért igyekszem nem bele élni majd magam.

Köszi nektek. ^^

2012. ápr. 10. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:

össze tudnád sűríteni ez két mondatba?

vagy ha mondjuk felolvasnád nekem, az se lenne rossz...

2012. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerelmes lettem egy lányba, és ő is belém (legalábbis tudtommal) de átcseszett, össze jött megint a barátjával, majd mi kibékültünk, majd szakitot a barátjával, majd megint úgy álltunk hogy valszeg mi járni fogunk, megigérte hogy mégegyszer nem fog átcseszni, de megtette, és most megint szakitotak, és nekem meg annyira hiányzik és szeretem, hogy nem tudom mit tegyek. :D francba miért irtam ilyen hosszúra.. xD
2012. ápr. 11. 00:03
 7/9 anonim válasza:
Hát..elhiszem hogy hiányzik neked, én is voltam már hasonló helyzetben.A leirtakból én igy azt vettem ki, hogy korodhoz képest azért elég éretten viselkedsz.( érettebben, mint én :)xD ) De szerintem keress magadnak egy olyan lányt, aki tényleg szeretne téged, nem csak akkor amikor éppen nincs az exével aki többször is megcsalta. És ha igy is összejött vele, nem is egyszer, hogy nem vette észre hogy az mekkora balf*sz és ezzel megbánt egy olyat aki tényleg mindent megtenne érte, akkor meg sem érdemelne téged...:)
2012. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, habár már jó pár helyre bereklámoztad a kérdést, nem vitt rá a lélek, hogy végig olvassam, sajnálom. A két mondatos sűrítményre reagálva: Egy átverést meg lehet bocsájtani, kettőt soha. Azt hiszem demotiválón volt ilyen poszt, hogy "ha egyszer csapsz be, az a te szégyened, de ha többször, az az enyém." Tehát szerintem az ilyen átverések rendszeressé fognak válni. Ugye most, h válaszoltam, többet nem linkeled be más kérdésekhez?
2012. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

00:03 - Köszi a válasszod ez is hasznos a számomra. :D

00:20 - Dettó köszi, azon leszek hogy megfogadjam a véleményed, és amúgy már nem, elég volt a linkelésből, csak annyira türelmetlen és tétlen vagyok, hogy majd megőrülök ha nem kapok különböző véleményeket, probálom "össze illeszteni" a véleményeket, és valami egyértelműt kiszürni belőle, amivel elég jól haladok.

2012. ápr. 11. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!