Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan csajozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csajozzak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy itt vagyok 20 éves fiú és még nem volt barátnőm nagyon szeretném hogy legyen meg már kínosnak is tartom hogy nem volt. Szerintetek mit tegyek hogy meg jöjjön az önbizalmam? Pszichológushoz kellene járnom? Az is lehet a baj hogy a haveri kör elég kicsi és nem is igazán szeretek feljárni esténként szórakozni illetve szinte sem is szoktam.

2012. ápr. 11. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz "szórakozni" járni akkor ne akarj olyan barátnőt aki szeret. Igaz, hogy az ellentétek vonzák egymást, de nem ilyen esetben. Baráti körben nincsenek lányok? Egyetemen szakodon ha jársz? Munkahely? Szomszéd lány? Vallás gyülekezet? Szekta?
2012. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem mintha kritizálni szeretnélek kedves kérdő, de meg kellenek legyenek az adottságok,vagy ha nem akkor meg kell változz 100%-ban.
2012. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszzi a tanácsodat de ez én is tudom meg kell változnom. próbálok magamtól de nem sikerül. ezt kérdem hogy hogyan próbáljak meg változni vagy kitől kérjek segítséget. először is magamtól szeretnék valami úton módon talpra állni.
2012. ápr. 11. 13:54
 4/4 Shanokk ***** válasza:
szerintem ha eddig nem sikerült nem is fog. legyél inkább bu.zi ...
2012. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!