Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozzak ha én nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak ha én nem a bunkó típusú pasi vagyok, hanem normális?

Figyelt kérdés

Mármint a csajok a (akinek nem inge ne vegye magára) bunkó pasikra buknak, nagy kocsival, menő cuccokkal stb.

Na én nem ilyen vagyok. Mármint nem vagyok csóró, márkás cuccaim vannak meg minden de nem tudok egy lánnyal pl kiabálni vagy megütni, parancsolni neki.

Értitek miről beszélek remélem.


2011. nov. 30. 19:44
 1/8 sámliműszerész ***** válasza:
47%
Igen értjük. Nagyképű vagy.
2011. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért lennék nagyképű?? csak reális vagyok!
2011. nov. 30. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

,,márkás cuccaim vannak meg minden"

,,kiabálni vagy megütni, parancsolni neki"


Ezt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy valaki ettől jó pasi...

Kb 16-18-nak tippellek, sztem vegyél egy jóó MZ-t vagy Jawat és vidd a csajokat motorozni, amelyiknek nem jön be, az hülye :D

2011. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert azok akik azt csinálják nem beképzelt balf*szok? Akit én ismerek és ilyesmit csinál mind elég beképzelt...
2011. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 93Mumus ***** válasza:
100%

A gond az, kedves kérdező, h az olyan srácokra mint te a csajok nem tekintetnek férfiként(nekem is időbe telt mig leesett). Viszont egyik csaj sem bukik a bunkó pasikra, annál inkább a domináns, határozott pasikra.A leírtak alapján pedig te nem vagy az, de ezen lehet változtatni. Akár milyen furcsán hangzik, a lányok szeretik ha néha megmondják nekik mit csináljanak (persze csak 1 bizonyos szinten). Most nem azt mondom h ha valamit szeretnél egy lánytól, parancsolgass neki, hanem beszélj vele szépen, de határozottan. Ne félj a lányoktól, mert megérzik a félelmet :) Ha normálisan szóba tudsz vele állni, esetleg még meg is tudod nevettetni és persze tetszel is neki, akkor nyert ügyed van.


18f


Ha valamelyik lány nem ért egyet az itt leírtakkal jelezze :)

2011. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Normálisvagy? ***** válasza:
100%

Pfff, kezdenek már baromira unalmasak lenni az ilyen kérdések!

Nem minden NŐNEK kellenek a bunkó pasik én pl., ha azt veszem észre, hogy bunkózik velem vagy a környezetével, akkor az én részemről ennyi volt! És mielőtt kötözködnél látom, hogy oda írtad, hogy "akinek nem inge nem veszi magára"

Egyszerű ne arra a "rétegre" hajts, akinek ezek a lányok jönnek be!

Amúgy meg ez a bunkó pasi, menő cuccok, nagy autós duma csak nekem nem függ össze! Láttam már szegényebb pasit, aki ugyan úgy nagy arc volt és gazdagot is, aki adta a nagycsávót!

2011. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor sajnos nem tudsz csajozni. Meg kell tanulni bunkónak lenni.
2011. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93mumus Te ismered a PUA-ságot? :)
2011. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!