Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gond, ha zavar a tanga? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, ha zavar a tanga? 15L

Figyelt kérdés
Sok barátnőm tangát hord,de engem zavar. Miért van ez?
2012. ápr. 11. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Engem is zavart az elején, majd megszokod.


21/F

2012. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért is gond ez? Ki kötelez rá, hogy azt hordj?


Én se szeretem egyáltalán, úgyhogy nem hordom.

2012. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Én nem hordok tangát, lehet hogy az most a szexi.. De nem nagyon érdekel. :) Franciát hordok, kényelmes, csini, a fiúknak is tetszik, és nem utolsó sorban nem egészségtelen. :)
2012. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Azért ez a tanga egészségtelen dumát kíváncsi vagyok honnan szedték. Anyukám azt mondta kb huszonéves kora óta azt hord. És nincsen semmi baja.


Amúgy meg kell szokni, először nekem is sz.r volt, és csak 18-19 évesen kezdtem el hordani, most már nem zavar. Sporthoz kifejezetten jobban szeretem.

21L

2012. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Az elején engem is baromira zavart. A lényeg hogy olyat ne vegyél aminek nagyon vékony a seggénél az a rész, na azt szerintem senki nem tudná elviselni :D

De persze senki nem kötelez rá hogy tangát hordj. Én is inkább a franciabugyit preferálom :D

2012. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

hordj olyat, amiben jól érzed magad! ha csak fészkelődsz, mert kényelmetlenül érzed magad, az szerintem rosszabb.

de ha semmit sem veszel fel a szoknya alá,akkor nem kell azon gondolkoznod, hogy melyik alsónak mi az előnye, hátránya, kényelmi vagy egyéb szempontokból, és nem mellesleg az a gondolat se fog foglalkoztatni, hogy "mi lesz, ha meglátják a bugyimat?!" :-)

2012. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megszoknád,de nem kötelező neked azt hordani.

Állítólag egészségtelen is meg nekem annyira nem jön be,vannak sokkal szebb,szexibb bugyik is.

De ahogy jónak látod.

24F

2012. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!