Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas fiúk! Titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas fiúk! Titeket zavar, ha egy lány alacsony?

Figyelt kérdés
Ha például megláttok egy szép alacsony lányt, nem gondoljátok, hogy milyen törpe? Összejönnétek vele, vagy ismerkednétek ilyen lánnyal? Gondolok itt a 150, maximum 160 centis lányokra :)
2012. ápr. 6. 17:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem, sőt... :) Amúgy ismerős az a mondás, hogy "A szerelem vak"? De lányoknál a magasság semmit sem befolyásol.
2012. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Dehogy zavar!
2012. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a súly magasság arányos legyen ...
2012. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavar
2012. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom, hogy a 180cm-mel magasnak számítok-é, de én azért a 170+ magas lányokat preferálom. Úgyérzem egy 160 körüli lányt nem tudnék (mernék) rendesen megölelni, mert eltörném valamilyét. :D

Mondjuk még nem akadtam össze ilyen alacsony lánnyal, szóval ha amúgy bejönne akkor pusztán a "magassága" nem gátolna meg. :)

2012. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Akkor jó, csak több kérdésnél olvastam, hogy a magas fiúkat befolyásolja, hogy "jajj van köztünk harminc centi külömbség" de akkor ezek szerint ez nem gyakori?:D
2012. ápr. 6. 17:30
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelmet nem centikben mérik. Ha valaki azt mondja igen, az hazudik! :)
2012. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
utolsó dehogy is nem...:d kérdezd csak meg a lányokat:D:D amúgy én is jobb szeretem a picilányokat:)
2012. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Szomorúan tapasztalom, hogy manapság az alacsony lányoknak is magas pasik kellenek.


Akkor én alacsony pasiként kinek fogok kelleni? :/

2012. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
utolsó: az alacsony lányoknak az alacsony fiúk is magasak :D
2012. ápr. 6. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!