Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tegyek hogy el merjek menni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. És tudok róla hogy én is tetszek neki vagyis azt hiszem.És hogy már találkoztunk de mikor újabb találkozásra kerülne sor akkor én nem merek elmenni persze többen vagyunk.Nagyon félek hogy le égetem magam.
2012. ápr. 11. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
mivel égetnéd le magad?azzal hogy létezel vagy mi?
2012. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vigyél naptejet, de még áprilisban nem nagyon kell véleményem szerint.
2012. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azzal hogy valami olyan hülyeséget mondok agy valami ilyesmi...
2012. ápr. 11. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:

egy társaságban ha valaki mond egy hülyeséget azon röhögni szoktak.persze azért kell egy minimális szint hogy jó legyen:D

de annál hogy otthon begubózol még az is jobb ha elmész de nem szólalsz meg ha ennyire tartasz magadtól.

2012. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Az én barátom nagyon ez a társasági ember, én meg pont az ellenkezője. Ha úgy van hogy találkozunk több ismerősével, én általában kussolok, aztán amikor beszólnak hogy miért vagyok ilyen csendbe, mondok nekik valami olyat, hogy "mert k*rvára nem vagyok rátok kíváncsi :D". Lehet így bunkó paraszt leszek, de égni legalább nem égek annyira. . . Meg hát legalább az igazat mondom xd
2012. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont:)
2012. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De ha meg sem próbálod.....

Ha szép vagy és tetszel neki úgysem azzal fog törödni, hogy esetleg rosszat mondasz.

2012. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el!
2012. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elmentem...hát sok jó nem lett belőle..://
2012. ápr. 13. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!