Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Merjek így edzésre menni?

Merjek így edzésre menni?

Figyelt kérdés

szoval én már elég régen voltam lent edzésen és amikor befejztem 2-3 éve akkor előjötteka szorongásaim

annyira h már ha nagyon nagyon erős en szorongok akkor érzem h dobban egy nagyobbat aszívem vagy valami ritmus zavart érzek vagy nem tudom. és szorongok és így akarok lemenni edzésre mert nem akarok injekciót kapni(pszichiáter ezt tanácsolta), ehelyett a box adjon nekem önbizalma tmint régen, de attol félek h h a nagyon erősen izgulok akkor előjön valami szívritmus zavar

vagy összeesek mert mindig aszívemre gondolok

szerintetek?

ha gyógyszer akkor máj meg vese méreg(és tuti nem hat)

ha meg edzués akkor szív?


2012. febr. 1. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért szorongsz? a kondiba senkit nem érdekel, hogy nézel ki vagy, hogy mennyire vagy tapaszalt. Mindenki el kezdte valahol szóval emiatt ne aggódj szerintem. Viszont ha máshol is szorongsz akkor az már bonyolultabb dolog. Szerintem menj edzeni, mert egészséges és társasában vagy :) Szép napot!
2012. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken parázol akkor pánikbeteg vagy szerintem.
2012. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!