Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak (többi lent)?

Figyelt kérdés
Nos nagyon tetszik 1 fiú és ráírtam facebookon azóta nagyon jobban is vagyunk de rájött hogy nem volt még barátom és azóta nagyon furcsán viselkedik velem. Miért csinálja ezt? amúgy 13 vagyok

2012. ápr. 11. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
tole kerdezd vazzegh! tanulj meg nyiltan beszelni a szeretteiddel
2012. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tőle kellene ezt megkérdezned, mert mi ezt sajnos nem tudhatjuk. Amúgy hány éves az a fiú?
2012. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14
2012. ápr. 11. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a fiú bunkó. Miért mit képzelt, hogy 10 évesen jártál valakivel? -.-"
2012. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj.. én 15L vagyok.. egy pasi hajtott rám neten,megmondtam h nemvolt még kapcsim mondtah nem akarta elhinni és mondta h tuti parázok az első csóktól meg nem vagyok laza meg minden szal hagyjuk..

nemtom hát esteleg talizz vele hívd el ha ő nem teszi de ha látod h nagyon tartózkodik akkor hagyjad..

az ilyenek nem érdemelnek meg téged

2012. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!