Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Titeket vonz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Titeket vonz az olyan férfi aki valamilyen küzdő sportot űz de csak módjával?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem egy agresszív és ezt nem használja a való életben és meg sem mondani róla első ránésre és nem menőzik vele hogy ő boxol.Soha nem élt vissza vele a való életben.Vagy ez nektek kakaskodásnak tűnik?Vagy hogy tekíntetek egy boxolóra vagy egy kickboxosra?
2012. ápr. 11. 19:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Esteleg félnétek tőle vagy ilyesmi és nem lenne ezért unszimpatikus?
2012. ápr. 11. 19:49
 2/15 anonim ***** válasza:
most ez mi?
2012. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jobban tetszik az olyan pasi aki tud helyesen írni és fogalmazni. :(
2012. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mi mi?Tazsítj a nőket egy olyan férfi aki valamilyen küzdő sportot űz,vagy nem?

Mi a baj a hejesírásommal?:D

2012. ápr. 11. 19:55
 5/15 anonim ***** válasza:
ugy vonz mint a magnes a huton
2012. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Számomra vonzó, de csak akkor,ha tényleg nem 'menőzik' vele.
2012. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem nem menőzik vele,szinte senki nem tudja,még a haverjai és a munkatársai sem,csak a családja...
2012. ápr. 11. 19:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz. Hosszú távra tervezek és még csak olyan bokszolót láttam, aki komoly beteg lett idős korára. Nem szeretem mikor valaki szándékosan keresi a bajt. (de sok lányt vonz, ez csak az én véleményem)
2012. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az lemaradt hogy hobbi szinten űzi és nem verseny szerűen,hetipár alkalmat lejár edző terembe.Szóval nem vereti szét a fejét.
2012. ápr. 11. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:

Van olyan, akit taszít, van, akit nem.


Engem vonz, de nekem a húgom kickbox-ol, így tudom, hogy nem valami misztikus, agresszív dolog.


Azért az nem baj, ha látszik rajta, hogy sportol. (értsd: izmos)

2012. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!