Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Titeket vonz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Titeket vonz az olyan férfi aki valamilyen küzdő sportot űz de csak módjával?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem egy agresszív és ezt nem használja a való életben és meg sem mondani róla első ránésre és nem menőzik vele hogy ő boxol.Soha nem élt vissza vele a való életben.Vagy ez nektek kakaskodásnak tűnik?Vagy hogy tekíntetek egy boxolóra vagy egy kickboxosra?
2012. ápr. 11. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hú ha a hajdani koleszos szobatársaimra gondolok (sok csinos lány), na ők imádták az ilyen pasikat!

Én meg csodálkoztam rajtuk, hogy miért. :-) Engem nem vonzanak. Mert aki vonz, azt szeretem, akit szeretek, azt nem akarom elveszíteni, akit nem akarok elveszíteni, azt nem akarom veszélyes helyzetekben látni. Legalábbis én egy bokszolást veszélyesnek tartok. Nem baj ha sportol, sőt jó is az egészségnek, de akkor olyan sportot űzzön, ami kevésbé veszélyes. Persze hazamenni is veszélyes, ha épp beszakad alattunk egy csatornafedél. Na de, értitek. Ez az én egyszemélyes véleményem.

2012. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2012. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért azt szögezzük, le, hogy ha küzdősportról van szó, nekem nem a boksz jut eszembe először.

A párom versenyszerűen karatézott évekig, de soha nem élt vissza vele, sőt fegyelmezettebb és kiegyensúlyozottabb lett általa.


A bokszot bár az, nem is sorolnám a klasszikus küzdősportok közé...

2012. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Normálisvagy? ***** válasza:
Bejönne, de ez csak egy kis dolog a sokból! Félni nem félnék azért tőle! De nálam a személyiség többet ér, mint az izom mennyiség!
2012. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én hasonló vagyok, szerintem inkább előny, mint hátrány. 15/F
2012. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!