Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy bejelölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy bejelölted facebookon, aki tetszik, de nem jelölt vissza?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez számít hírességeknél is?
2012. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátőőő... Kivétel nélkül visszajelöltek, kivétel nélkül beszélgettünk, kivétel nélkül tiltottak másnap.
2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyhogy?:O
2012. ápr. 11. 20:06
 4/6 anonim válasza:
Persze. Még úgy is, h beszéltünk személyesen, és azt mondta, h visszajelöl.
2012. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen,sajnos volt :/
2012. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én egy lányt jelöltem be és vissza is jelölt, de csak hetente egyszer van kb fb-n így az lényegtelen. amúgy azt vettem észre hogy mindenki bejelöl mindenkit. nem győzöm elutasítani az embereket. egyszer egy amerikai lány jelölt be, kíváncsiságból visszaigazoltam és kiderült, hogy nem is tud magyarul, de teli van magyar ismerősökkel.
2012. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!