Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Egy lány bejelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy lány bejelölt myvip randin hogy tetszem neki és én is vissza jelöltem hogy tetszik nekem de azt semmi sem történt 3 napja volt ez. Msn -re is felvettem és semmi sem történt vissza se jelölt gondolom!

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha bejelölsz valakit vipen az nem azt jelenti hogy tetszik neked. :DDDDD
2009. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A randit nem olvastam. :/ Bocs. :|


Hátőő mindenképp te kezdeményezz ha komolyan akarod a csajét. Mert ezekszerint ő le se szar. Szal te írj neki. ^__^°

2009. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdező nem myvipen jelölte be , hanem myvip randin!
2009. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen levelet írjak pl:
2009. nov. 25. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszel, meg akarlak ismerni, mikor leszel msn-en?:D
2009. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszihhh:P
2009. nov. 25. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
írj neki h szeretnéd megismerni, de am a myviprandinak semmi értelme. [énis fenn vagyok, tudom :D] mindenki össze-vissza jelölget, akik visszajelölnek, azoknak a 90%-a le se szar, a maradék feléről kb kiderül h nem is akar kapcsolatot/van párja...
2009. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Én is fent vagyok, de le se szarom a pasikat, jelölnek örülök, mint majom a farkának(eddig 240, jeah), aztán megyek a nem tetszik-re, összesen eddig 5 egyezésem van, de azokkal se vettem fel a kapcsolatot, mert van barátom, és aki írt, annak viszont megírtam, hogy bocsi, én csak unaloműzésből vagyok fent, de van akit csak viccből jelöltem, mert olyan ronda volt, legyen neki jelölése...xD
2009. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!