Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves kényok! A ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves kényok! A ti pasitok pattanásos?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt még pasim, sima a bőröm lehet h ezért de nagyon zavar ha egy fiú arca tele van patikkal, és nem szívesen jövök így össze, mert olyan arcot puszilgatni meg ilyenek..v szerintetek ettől nyugodtan járjak vkivel, ha am meg helyes és szimpi? nem akaork iylen lenni de ezena téren finnyás vagyok:/ v ennek nem kéne kizáró oknak lennie?

16L


2012. ápr. 11. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a rák az a kény?
2012. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első: biztos megengedheti magának, hisz sorban állnak az ajtaja előtt... Kishercegnő.


Majd ha neked lesz az arcodon, akkor legyél finnyás...

2012. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként egy olyan személy aki a pattanást patinak hívja annak még ne kelljen pali.
2012. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a za kény? :D amugy en fiu vagyok,a baratnöm arca eleg pattanasos,de engem nem zavar,attol meg valaki lehet szep,es normalis!
2012. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azér ne legyen tele pattival, de ha van rajta 1-2 az egyáltalán nem baj!
2012. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ui: Remek, nem is láttam, hogy a címben "kényok"-at írt. Akkor nem szóltam. Vagyis de. Véleményem fentebb. :Đ
2012. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem


kényok = lányok


Legalábbis szerintem azt akarta írni a kérdező, bár először én sem tudtam mit jelenthet csak mégegyszer elolvastam a kérdést.

2012. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég nehéz kérdés, nekem elég sok a pattanásom(azért nem olyan, hogy rám se lehet nézni) de engem zavarna egy kicsit ha a barátnőm is ilyen lenne. Tehát ha nem undorító a srác arca, akkor adj neki esélyt, ne legyen ez döntő érv, de igazából izlések és pofonok.

17/f

2012. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én fiúmnak szokott lenni pár, sőt képzeld még arcszőrzete is van, ami néha megnő több mint 5 mm-re mégsem zavar! :D


Amúgy őt sem zavarja ha nekem van, bár nekem is sima a bőröm, kivéve a hátamon felül, meg mielőtt megjön kijön néhány az arcomon...Ő meg előszeretettel nyomkodja azt állítván hogy "csak segíteeek" :D 1,5 éve együttvagyunk szóval mi nem kényeskedünk egymással.


Ne legyél ilyen finnyás, ha komoly kapcsolat kell, bár ezek alapján nemhiszem.


16l

2012. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!