Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másvalakire vágyok de közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másvalakire vágyok de közben gyülekeznének mások is randit kérni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék összejönni valakivel akit kívánok is testileg lelkileg mindenhogy. Ő viszont húzza a fejem és valahogy megmarad az incselkedésnél. És valahogy másra nem is tudok nézni, de jönnének mások is hogy szívesen megismernének. Nem tudom mit csináljak :S Más ember úgy nem izgat fel, nekem csak ő kell akit kiszemeltem magamnak :S
2012. ápr. 11. 20:18
 1/7 ASOT ***** válasza:

1. vagy éld ki még magad járj buliba ismerkedj pasizz

2. akkor ne sírj itt hanem mondj nemet a többi pasinak és szerezd meg akit szeretsz!

2012. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy veled játszanak, te még ne játssz másokkal... Utasítsd el őket!
2012. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megmondtad neki mit érzel?
2012. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem merem :S Nagyon félek hogy visszautasít. Barátság címszó alatt flörtölünk egymással, a kívülállók mind azt hiszik hogy van köztünk valami... :S
2012. ápr. 11. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
mond el neki. Ha pofára is esel akkor is jobban jársz, mert már nem pazarlod ezzel az idődet és tovább tudsz lépni. Ha pedig bejön, akkor azt gondolom már elképzelted magadnak.
2012. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonytalan az illető. Velem is volt már hasonló helyzet, én más után néztem. Később összejöttem azzal, akire így vágytam, és utólag bántam, hogy nem vártam rá türelmesen, hanem közel engedtem magamhoz másokat. Ez amúgy kb.fél éves procedúra volt, de megérte nem feladni, a mai napig együtt vagyunk.
2012. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen közöld vele, hogy bejön, elsőre ne mond neki, hogy mások is állnak a sorban.

Ha elutasít többször is, akkor jelezd neki, akár egy kis nyitással mások felé, hogy van konkurencia. De mutasd neki néha hogy bármikor dobod a "többieket". Erre észhez szoktak térni.

2013. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!