Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy lány sír, hogy egyedül van szeretetre van szüksége egyből mindenki ugrik, ha egy fiúnak van szeretethiánya akkor meg mindenki gonosznak tartja meg lehurrogja?

Figyelt kérdés
Csak, mert fiú valaki, attól még lehetnek neki is érzései.

2012. ápr. 11. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
ja csak félünk a pasiktól, hogy csak jól meg akarnak d*gni, és ez az álca.
2012. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehetnek, de a nyavajgás a lányok reszortja.

Bár manapság...


Amúgy férfi nem sír, csak ha nyomós oka van rá.

2012. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

1: Szarul csinálod.

2: Egy férfi nem sír, nyavalyog, de az érzéseit elmondhatja.

17/f

2012. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A sírást átvitt értelembe gondolom. Mondjuk inkább azt, hogy panaszkodik.
2012. ápr. 11. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Az érzelmi stabilitás megteremtése egy párkapcsolatban a férfi függvénye. Ha egy férfi érzelmileg kizökken, nem stabil, az gyengeségre utal.
2012. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem baj ha egy férfi sír, neki is lehetnek érzései ami fájóak és néha már kijön belőle...
2012. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem senki sem ugrik, legfeljebb belém rúg még egyet.
2012. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert feminista primitívek az emberek.
2012. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát a lányokról tudott, h milyen érzékenyek, viszont a fiúknak épp erre jók a barátnők, mert azok (normál esetben) odafigyelnek, es meghallgatják a fiúk panaszait. Viszont egy jó havernak is el lehet mondani, ha vmi bánt, de csak elötte!! Több ember azt hinné h csak

megjátszod, v gyenge vagy (már elnézést, de a fiúknak ciki sírni, és manapság mindenki így véli) (sztem lánynak is ciki, én az vagyok, de inkább nem érdekel, v gondolok vmi másra, minhogy azt mondják gyenge vagyok!) és ha csak szomorú vagy, ak mond el egy jó barátnak, ha pedig több ember elött vagy, ak próbáld kicsit megtettetni a jókedvedet, aztán meg félre hívhatsz vkit, akiben megbízol beszélgetni.

Ja, és inkább ajánlom, h biszonyos lányok ne féljenek megvígasztalni egy fiút (mert ők is éreznek!) és ha csak ki akar használni, ak pár pofont egyszerűen a lányoknak is meglehet tanulni!!!

2012. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Az baj ha valaki instabil lelkileg. ok, a lányok gyakran sírnak, ezt már megszoktuk de legalább a fiúk tartsanak ki! Tudjátok, ha le akartok győzni valakit, akkor legelőször magatokat kell legyőznötök! Hogy akarjátok megteremteni a leendő családotokban a lelki nyugalmat, hogy fogjátok úgymond átlátni a feleségetek érzelmeit, ha magatokkal se bírtok? Nyilvánvaló hogy a lelki problémákat a legnehezebb leküzdeni. Ha a testeddel valami baj van, azt tudod irányítani, de ha a lelkedben valami felfordulás van, akkor a probléma néha annyira szétabssza az elmédet hogy gondolkodni se tudsz, nem bírsz koncentrálni. Ezért kell minél jobban megismerni magadat, kiismerni az érzéseidet és egy felső hatalomként irányítani őket, nem pedig hagyni, hogy ők irányítsanak. Nehéz, de meg lehet tanulni. Magyarán mondva legyél a saját pszichiátered!
2012. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!