Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért flörtölnek a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtölnek a pasik a párjuk mellett? (25-35 korosztály)

Figyelt kérdés

Belefutottam egy ilyen férfiba és szeretném megérteni. Tényleg szeretett, mindent megtett volna értem. Amikor pedáloznia kellett, mindent bevetett. Ha épp minden rendben volt, ő egyből más nőkkel flörtölgetett. Ha lebukott újra tepert és így folytathatnám.

GYermeket, családot szeretett volna tőlem. Közös jövőt.tervezgetett, álmodozott. De mégis flörtölt mellettem. (Volt, hogy olyan nőkkel is akik biztos hogy nem érdekelték igazán, unaloműző féleség lehetett neki.)

Miért flörtölt, ha boldog párkapcsolatban élt? Valamit mégsem kaphatott meg? Az ilyen típusú férfik nem változnak meg soha?

Mindig azt mondta én vagyok az utolsó nő, aki miatt képes megváltozni és el is hitte. És ha engem elveszít, már semmi más nem fogja érdekelni az életben. Akkor miért kockáztatta, hogy elveszít?

Most pedig csak szenved és vissza akar kapni, de én már végérvényesen kiábrándultam belőle, túl sok esélyt kapott. És biztos vagyok benne, ha új esélyt kapna azt is eljátszaná.

MIÉRT ILYEN? SEGÍTSETEK MEGÉRTENI!



2012. ápr. 12. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:

mert ha olyan lenne amilyen, akkor nem lenne aki egyáltalán meg akarná érteni vagy hinne neki

nem tudtad? édes :)

2012. ápr. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jajj, megint csak a pasik, ugye? Sok férfi és nő flörtöl a párja mellett, ez van.
2012. ápr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert nem bírnak a kicsapongó nemi izéikkel.. Örülj, hogy nem csalt meg a mocsok.
2012. ápr. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy mit tartasz flörtnek és van-e célja a flörtöléssel.
2012. ápr. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gergo_30F ***** válasza:

#6 +1

egyébként meg csak játék, ha nem tudsz ezzel megbirkózni, akkor alapvetően magadban nem bízol eléggé.

2012. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a flörtöléssel semmi baj sincs...

ha már érez is vmit a többi hölgy iránt ott már kezdődik, de az azért van mert benned nincs meg az a valami ami neki kell...


DE ez a te esetedben nem áll fenn...flörtölni mindenki szeret, ezzel mutatva magának és az egójának, h másnak is kellene...vagyis...ezzel tudja elhitetni magával..


kicsit hülyén irtam le de remélem érted

2012. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen flörtölős. Nekem nincs ezzel semmi problémám egészen addig amíg át nem lép egy határt. A határ pedig az lenne, ha komolyan érdeklődne valaki iránt.

Engem már csak azért sem zavar, mert én is szeretek flörtölgetni, de magamnál jobban senkit sem ismerek, és tudom, hogy ez csak szórakozás, viccelődés. Sosem lépnék a tettek mezejére, mert ellenkezne az elveimmel. Magamból indulok ki végül is. Én hiába flörtölök nem csalom, és nem csalnám meg, ugyanezt feltételezem róla is. Aztán lehet, hogy majd koppanok egyet, de hát istenem:) Különben sem tudunk egymás összes valaha volt flörtjéről, mert nem mutatják a 6 órás hírekben, nyomozgatni meg nem fogok utána. Szerintem hülyeség ilyen miatt szakítani, de ez csak az én véleményem. Megértem azt is, hogy téged zavar. Mások vagyunk. Ja és megváltozni nem nagyon fog, szerintem ez egy olyan hiba, amivel még el lehet fogadni a másikat ha amúgy mindent megad amitől boldog vagy, csak sokkal de sokkal több önbizalomra van szükség hozzá, és lejjebb adni a maximális birtoklási vágyból. Nem bántani akarlak, hidd el. Ha csak a flörtök miatt szakítottál vele, akkor szerintem szállj magadba egy kicsit (jó értelemben), és gondold át, hogy nem vársz-e túl sokat. Ne felejtsd el, hogy tökéletes nem létezik, ha megtalálod a kis híján tökéletest, akkor jó vigyázni rá. Nem egy asszonyverő, hűtlen szemét, csak viccelődött a hölgyekkel. Gondolom nem olyanokat mondott nekik, hogy de megnyaldosnám a suncikádat, béjbi. Ha mégis, akkor tekintsd semmisnek azokat amiket ez előtt írtam:D

2012. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert unalmas sokaig ugyanazzal a csajjal lenni
2012. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35 fölött ugyanezek nem flörtölnek hanem k*rváznak, nőt tartanak. Nekem is van haverom aki ezt tartja természetesnek, a jövőjét is így tervezi, a valamikor leendő gyereke barátnőit akarja k*rogatni. Van aki nem ilyen, gondolom nem véletlen hogy a kedves kérdező ezekkel kerül közelebbi kapcsolatba.
2012. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én csak egy rendes csajt akarok, nem vagyok vmi töketlen, de nem jön össze pedig a külsőm az elég jó, csak azért megyek el ketrecharcolni hogy a lányok jobban vonzódhassanak hozzám és erősebb legyek. ha lesz egy szép bnőm, megbecsülöm de persze nekem kell dominánsnak lenni azt tudom. Egy csajjal is leélném az életem.

F18

2012. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!