Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha tetszik nektek valaki, akkor miért nézitek az ARCÁT?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az van kb. szemmagasságban.
2012. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miértmit kéne? a lábujját????
2012. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát,talán mer tetszik...?!;)
2012. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert ha a mellét nézem pofán vág.
2012. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
:D Szerintem az lenne a baj, ha nem az arcát nézné meg először, hanem a dekoltázsát.
2012. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 evans ***** válasza:
59%

Messi-Tevez-Higuain-Di Maria/argentín válogatott/

mindenki a csatársort nézi az arcvonalat a többi csak mellékes XD

2012. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak hogy én nem félnék oda menni egy nőhöz ha tetszene, csak ha valakinek nem fog meg a szeme, tökmindegy hogy amúgy hogy néz ki, akkor viszont meg bámulni sem szoktam... tehát... viszont tudom hogy sok férfi van aki hosszasan bámul egy nőt, viszont bepróbálkozni már nem merne, de ez ugyan úgy elmondható a nők nagy részéről is, az rendben van hogy elsősorban a férfinek kell kezdeményezni, ha úgy gondolja.. de azt ugyan úgy nem értem amikor egy nő inkább hosszasan néz valakit, minthogy bepróbálkozna... mert most attól függetlenül hogy nő valaki, akkor sem értem hogy mért nem érne meg neki egy bepróbálkozást a dolog, ha már tényleg annyira néz valakit....
2012. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Kedves virágszálam, talán épp azért, mert az arca fogott meg igazán! :D
2012. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!