Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti emlékeznétek ilyen emberre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti emlékeznétek ilyen emberre?

Figyelt kérdés

Fiúk-lányok válaszát is várom. Én lány vagyok. Találkoztam 1 hónapon belül 3x egy sráccal, ebből 2x beszéltünk kb. 3 mondatot, egyszer pedig csak láttuk egymást, de köszönni sem volt lehetőség, csak többször egymásra néztünk messziről. Egy srác ismerősöm pedig 2x vagy 3x beszélt neki rólam néhány szót. Van egy közös képünk, amin véletlenül bár, de egymás mellett állunk, arra azt mondta ( nem nekem, a ismerősömnek... a munkahelyükön volt kirakva a kép, ottani buliról származik, én a srác ismerősöm által voltam ott), hogy jól nézünk ki együtt, persze csak így poénból. A buli végén, mikor elköszöntünk, még puszit is adott, pedig tényleg nem beszéltünk 2-3 szónál többet. Gondolom azért adott nekem is, mert a többieknek is, akikkel egy ársaságban voltam...Úr Isten, mennyi hülyeséget leírtam most :D Nekem nagyon megtetszett a srác, de most kb. fél évig nem lesz vele lehetőségem találkozni. Külföldre megyek, szeptember közepén-végén jövök vissza. Szerintetek van rá esélyem, hogy ősszel, mikor újra találkozunk ( fogunk, hosszú történet, hogy miért mondom biztosra... ő még nem tudja, de én igen), megismerjen? Nem tud rólam semmit, csak a keresztnevem. :( Köszi előre is!

19L


2012. ápr. 12. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ja, persze biztos van!

LEhet hogy hiányozni fogsz neki!

Jó utat! :D

2012. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ha kimész és lefoglalod magad elméleti szinten akkor elúszhatnak nagyobb lehetőségek melletted. Csak akkor próbáld meg, ha odakint semmi nem jön össze.
2012. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nem azt mondom, hogy rögtön komoly kapcsolat meg minden, csak tetszik, és jól esne, ha majd megismerne, köszönne, ilyenek, aztán talán... Egyébként nem hinném, hogy kint találna rám a szerelem, Angliába megyek, az ottani pasik nem a zsánereim :D Viszont miatta meg nem utasítanék vissza senkit, ha mégis úgy adódna, hiszen mint mondtam, egyelőre tényleg csak a szimpátia, talán külső vonzalom síkon mozog a dolog, mert bár én többet tudok róla, mint ő rólam, nem ismerem egészen, főleg, hogy összvissz. kb. 10 percet töltöttünk együtt.
2012. ápr. 12. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!