Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most ő mit gondol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nesquik Duo kérdése:

Szerintetek most ő mit gondol?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik egy srác...Többször voltak jó húzásai és sok dolog ami azt bizonyította hogy érdeklődik irántam...Közben egy másik srácnak is bejöttem még valentin napra is hozott ajándékot :D a baj az hogy őt én barátnak kedvelem és nem szeretnék mást...Nekem igazából nem ő kellhanem az első srác...próbáltam felejteni h neméri meg...aztán megint mutatott valami olyat amitől mégjobbamn megtetszett... a barátnőim azt mondták lehet meegilyedt mert ráadásul az a srác a haverja és lehet nemakarta meg bántani és ezért is nem lépett..mosolyától elolvadok :D és nagyon kedvelem :) <3 de fogalmam sincs mit gondol ...igy elmeséltek alapján szerintetek?
2012. ápr. 12. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem van esélyed. kezdeményezz! :)
2012. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!