Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek az arcszőrzetet vagy nem? Ki mit gondol róla?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondta, hozzám se nyúl ha nem borotválkozom meg, ez milyen már?
2012. márc. 30. 19:06
1 2
 1/13 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Sz@r! Én már 20 éve nem borotválkoztam, csak hajnyíróval. Keress másik csajt!
2012. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Imádom a borostát, de néha azért engem is kicsit tud zavarni. Figyelj, ha ő nem szereti ha szúr akkor járj egy kicsit a kedvében.! Ennyit csak megtehetsz a párodért, nem?
2012. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 -=Koldus=- ***** válasza:

Hát mondjuk elég durva kijelentés az szent. Nálunk az asszony nem feltétlen szól érte. Persze amikor frissen vagyok borotválkozva azt szereti a leginkább :D

Azt az állapotot nem szereti, amikor ilyen 1-2 napos. Még picik a szőrök, de nagyon szúrják. 3-4 naposan már másabb a helyzet.

2012. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
1-2 milis még szexi, a több nem nagyon tetszik, de kinek mi áll jól. Ha a barátnőd úgy szereti, engedj neki, vagy alkudd ki hogy géppel nyírhasd picire. :) Úgyis ő nézi, tapintja, nem?
2012. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, köszi, akkor nem csak az ő mániája a borotválkoztatás. Persze, engedek neki, ha nem szereti akkor jó. De azért mégis...
2012. márc. 30. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:

én is utálom a borostát. nekem a sima arc a szexi,meg nem esik jol ugy smárolni valakivel hogy vörösre dörzsöli a sörte a szám....ennyi az egész...

persze nyilván mi sem borotváljuk naponta a lábunkat de azért az nem ugyanaz. a puszi és a csok az sürübb és nem igazán hozza meg a kedvemet a felsebesedett szám...

2012. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A frissen borotválkozottért odavagyok!:D :P
2012. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is a sima arcot szeretem, bár van akinek az 1-2 napos borosta jól áll, nagyobbal ápolatlannak tűnhetsz.
2012. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megborotválkozom, olyan lesz az arcom mint a babapopsi, (na nem olyan kakis)
2012. márc. 30. 19:41
 10/13 anonim ***** válasza:
én szeretem :) szerencsés is a pasim :)
2012. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!