Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Hölgyeim! Ti mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyeim! Ti mennyit fizetnétek érte?

Figyelt kérdés
Azt már tudjuk, vagyis látjuk, hogy világ teli van női prostituáltakkal, sajnos. Azt is tudjuk mennyibe kerülnek, milyen kategóriák léteznek. A kérdésem! Ti mennyit fizetnétek egy igényes férfinek egy éjszakáért?
2009. jún. 18. 19:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki hőzöngene, hogy nincs ilyen: a saját szememmel láttam ahogy estéről estére egy jó megjelenésű öltönyös fiatalember szólongat le jobb módú hölgyeket az egyik T.e.s... parkolóban és rendszeresen haza is vitték...
2009. jún. 18. 19:01
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát én nem fizetnék:P azért van több prosti lányból, mint fiúból, mert a férfiaknak nagyobb a szexigényük! Mert a lány prostik több mint a fele nem élvezetből, hanem a pénzért csinálja. De kevés olyan nő van aki fizetne egy pasinak a szexért szerintem. Én legalábbis tutira nem.
2009. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nem fizetnék megkapom azt pénz nélkül is!
2009. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elviekben max.5000-et....nem tudom mennyi lehet a tarifa..ha férfi lennék,egy nőnek is MAXIMUM ennyit adnék.
2009. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos én 100 euróba kerülök,neki adnék 50-et szóval Ő fizet nekem :D

Vicceltem,nem fizetnék érte soha!

2009. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek nemhiszem h kéne érte fizetni... már ha nem bűnronda :D
2009. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát általában az idősebbek fizetnek úgy tudom. Állítólag 50.000-nél kezdődik... (valaki írta ezen az oldalon még pár hónapja)
2009. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyetlen egy árva forintot sem fizetnék semmilyen szexért.. ennyire azért nem süllyednék le.. ha nem lenne párom, és már annyira viszketne, inkább vennék egy jófajta vibrit.. :D 24/L
2009. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy nőnek nagyon viszket,szerintem pénzkidobás nélkül is találhat olyat,aki jól megpakolja.
2009. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!