Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Ti mit szólnátok ahhoz, ha ismerkedés során a másik fél közölné veletek, hogy depressziós és gyógyszereket szed?

Figyelt kérdés
Természetesn nem ez lenne az első infó, de ha valahogy mégis felkerülne a téma, arra vagyok kíváncsi.
2011. aug. 9. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, elfogadnám és igyekeznék neki segíteni a gyógyulásban.
2011. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyilván ha már közelebb áll már hozzám és őszinte akkor segítenék,akár jó hatással is lehetek rá!
2011. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen a lány.. Én valszeg megijednék, hogy ez most mi, nem biztos, hogy tudnám kezelni a helyzetet így hirtelen..
2011. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mugy a depresszió nem a világ vége, majd mindenkinek van, csak kevesen elég tökösek szembefordulni azzal ami rossz és vágyni a gyógyulásra, szóval "az eddigiek alapján" inkább becsüld mint megvesd amit kaptál.
2011. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:
nem tudom, nem igazán tudnék mit kezdeni a helyzettel. de végülis ez is csak egy betegség, szerencsére nem gyógyíthatatlan, majd túl lesz rajta.
2011. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pánikbeteg vagyok és van egy 7hónapos kapcsolatom :) tudta rólam. mégis kellettem neki. igaz, gyógyszert (még) nem szedek, majd most kiderül, kelleni fog-e... :/

18L

2011. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megfordulok és elmegyek.
2011. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ha azt látom, hogy küzd ellene, és tényleg meg akar gyógyulni akkor segítek neki, és mellette vagyok.


De ha azt érzem, hogy komoly baja van, és hagyja magát, és én éppen csak egy lelki támasz vagyok, akire ráakaszkodhat, és tőlem várja a megoldást, akkor szerintem lelépek. Lehet önzés, de egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője.

2011. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján döntenék.
2011. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vigyáznék. Ha észrevenném, hogy elkezd lehúzni magához, menekülnék.
2011. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!