Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeméremajak megduzzadása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeméremajak megduzzadása mért lehet közös francia után?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel franciáztunk a mai nap és elég sokáig csináltam neki, igaz borostás volt az arcom de nem hiszem hogy azért lenne. A jobb oldali szemérem ajak nagyon megduzzadt és meg is ijedt mivel lehet kezelni vagy kenőcs vagy valami ötlet amit ilyenkor lehet csinálni. Nőgyógyászatot ne írjatok mert azt csak jövő héten tudjuk intézni.

2012. ápr. 12. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt mar, olyan undoritonak, emg kinosnak talaltam, mindig eszembe jut francia elott, hogy csak nehogy megint... Irto kellemetlen.

Szerintem erosen szivtad, es 'bedurrant', velunk is ez volt. Nem tudom, a fiuk mibol gondoljak, hogy ez nekunk jo. :D

nekem masnapra lement, ne aggodjatok! Addig viszont nem tul jo erzes.

2012. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmit nem éreztél fájdalmat viszketést hasonlót? Barátnőm se érzi csak nagyon meg van dagadva, nem kezelted kenőccsel vagy valamivel? A szívástól mért dagadhatott be?
2012. ápr. 12. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem fajt, meg semmi, csak fura volt, hogy akkora. Nem csinaltam vele semmit, es masnapra lement.

Semmifele biologiai magyarazatom nincs erre, csak tudom, hogy a szivohatastol a szemeremajkak megduzzadnak.

2012. ápr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!