Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan azt érzem, hogy nekem teherbe kell ejtenem egy szép lányt.


Nem tudom miért, de mostanság állandóan ezen fantáziálok, hogyha látok egy nekem tetsző lányt, úgy felcsinálnám, hogy teherbe kívánom ejteni, nem is értem, régebben nagyon gyerek ellenes voltam, hiszen még fiatal vagyok, minek is gyerek, de ezek a gondolatok, áá félek, hogy részegen felcsinálok egy lányt még véletlen.



2012. ápr. 13. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad.
2012. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lol. :D

Rám is rámtört kb 1 éve, hogy dejó lenne egy kisbaba, mert az aranyos, örökli a génjeimet, szeretném, stb stb.

Anya kiküldött két hétre bébicsősznek külföldre, na azóta a sátán reinkarnációja minden kölök, és nekem ugyan a közeljövőben 10000%, hogy nem lesz.XD

Próbálkozz hasonlóval, hátha beválik.:D

21L

2012. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanitsd magad.
2012. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális végülis ez a szexuáklis vonzalom alapja
2012. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert sajt.
2012. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Á, de most is nagyon ezt érzem. Ha megkérne egy nő, hogy csináljam fel tartok tőle nem bírnék ellenállni.


Remélem elmúlik hamar ez a késztetés!

2012. ápr. 13. 23:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tudatalatt nagyon félsz a gyerekvállalástól és ezért!
2012. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!