Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "normális" dolog 42 évesen gyereket szülni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele, ha arra vágysz, hogy szülj egy gyereket, hát tedd meg és kívánom hogy legyen egészséges ! ;p Ám ha gondolod te is hozzászolhatsz az én fejtörő problémámhoz, megköszönném:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ott azért van már rizikó benne, de miért ne ha egészséges vagy
2012. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nézd, ez szerintem kicsit nehéz dolog. Gondolja arra, hogy egy gyereket egyetem elvégzéséig, tehát 24-25 éves koráig csúnyán hangzik de "el kell tartanod". Ha utána számolsz, Te akkor 66-67 éves leszel. Ezért nehéz dolog ez. De persze ha szeretnél, akkor legyen, de ezt is figyelembe kell venni.
2012. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bántásból tényleg, de nem akarom hogy a gyerekem ha felnő nagypapaként nézzem rám. Nekem átlagnál idősebb apám van és megfordul néha a fejembe hogy jó lenne ha még 50 se lenne. Pedig...
2012. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem teljesen normális, ha nem voltál eddig olyan kimondott anya típus akkor most itt az ideje
2012. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!