Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem félreérthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem félreérthető?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akivel msnen is gyakran beszélek.amúgy elvileg barátok vagyunk.de küld nekem gyakran puszit,néha szívecskét(egyet vagy kettőt).meg dícsérte a képeimet.és ha például valami picit sértőt mond vagy hasonló(nem kell nagyon durvára gondolni)amin érzi hogy nekem rosszul eshet,akkor rögtön írja hogy bocsi.és szokott küldeni zenéket.de nem ám először a klippet!hanem a dalszöveg egy részét.és ilyeneket hogy pl:csak most találkoztam veled,ez egy őrület,itt a számom,talán hívj fel.vagy olyat hogy:ha a barátod lennék,soha nem hagynálak elmenni.sose leszel egyedül.de csak utána küldi a klippet.és én először ezt nyilván nem tudom hogy azok zenék.de amúgy kétlem hogy azt hinné hogy ismerem.meg Eric Saade dalszövegeit nem tudom ismeritek-e.de volt hogy a Timeless-ből is írtunk.azt mondtam neki h pont azt hallgatom és ő kezdte írni.csak én látok sokat hülye módon vagy mi ez??vagy csak szórakozik ?

2012. ápr. 14. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A saját sztorimat mondanám el,megismerkedtem egy lánnyal 1 évvel ezelött.Romantikussan indult a dolog,nagy távolság volt köztünk 600 km.Eleinte msn-en beszéltünk és levelezgettünk,2 hónap után össze hoztunk egy találkozót,teljesen véletlenűl akadtunk egymásra,nem szoktam chatelni de aznap amikor megismerkedtünk csakpoénból felnéztem egyet,rákattintottam egy csomó lányra,de mindenki elküldött a fenébe,ő volt az aki ugyan így egy jót szeretett volna beszélgetni.Elkezdtünk beszélgetni,elösször csak leveleztünk,aztán felvettem msn-re,éjszakában nyúló 4-5 órás beszélgetések voltak minden egyes nap,2 hónap után eljött az első találkozó ideje,fél úton találkoztunk budapesten,én az ország egyik felébe ő pedig a másikba laktunk.Állt ott a peronon és rám várt,amikor megláttam remegett a lábam,tudtam hogy ő az igazi.Ott elkezdődött köztünk valami,forró nyári nap volt és mintha egy filmbe csöpettünk volna,minden megszűnt körölüttünk,csak mi voltunk és semmi nem számított.Szomorúan késő délután én is és ő is felültünk a vonatra,én az egyik irányba ő a másikba.Szerelmes lettem,ő is,másnap felhívott hogy nem tudta hogy a tegnapinap álom volt e vagy valóság.Én sem!Szerelmesek lettünk!Szép lassan kialakúlt köztünk egy jó kapcsolat,és egyre többet találkoztunk,hol én mentem hol ő,általában 2-3 hetente.Rozoga motelekbe és apartmanokba szálltunk meg,mindig már városban,hatalmas szeretkezések történtek mindig.Jó éreztük magunkat és közbe elkezztük tervezni a közös jövőnket,vagy legalábbis elég sokat beszéltünk róla.Az volt a cél hogy együtt kimegyünk külföldre,én is ő is elkezdte tanulni a nyelvet,támogattuk egymást és a nagy távolság ellenére nagyon jó volt a kapcsolatunk,mert úgy gondolkodtunk hogy a szeretet a lényeg és az hogy mindenki tesz a dolgát.Én előre mentem külföldre,így volt megbeszélve a dolog,de ő benne valami elkezdett változni,bennem ugyan úgy égett a tűz és még most is így van ez,de ő mintha elkezdett volna féltékenykedni vagy irigykedni,soha nem csaltam meg,nem flörtöltem más nőkkel.Annyiszor mondtam neki hogy jobb lenne ha már alapba együtt mennénk ki,de ő még nem érezte kész magát nyelv ügyileg,pár hónapot voltam kinnt,a terv is az volt.Egyre jobban lökött el magától,egyre többet veszekedtünk,úgy éreztem ő már nem szeret engem,szeretett és szeret,de valamiért haragszik rám,nem tudom miért.1 hónappal ezelött szakított velem,indokot nem kaptam,csak annyit hogy hagyjam békén.A mai napig nem értem,bár voltak előjelek,mert már az is zavarta ha napi 1-szer felhívom őt,nem folytottam meg,hagytam élni,de még is foglalkoztam vele.1 hónapja nem beszél velem,nem keres és semmi.Küldtem neki egy sms-t,nem reagált rá.Nincs senkije,nem értem az egészet és értetlenűl állok az egész előtt.Szeretem őt,szerintem ő is szeret engem...De akkor még is mi volt a szakítás oka?Túl jó voltam hozzá?
2012. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
szerintem, buza a gyerek... nem hiszem, hogy akar tőled valamit... ezeka tettek inkább melegesek mint csajozósak.. de ki tudja.
2012. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem pont h akar, csak talán nem meri bevallani ,mert olyan a szitu,h kínos lenne neki,ha elutasítanád,előbb meg akar győződni róla,h részedről is oké e a dolog vagy sem, aztán ha elutasító és távolságtartó vagy vele,akkor venni fogja a lapot,és továbblép,anélkül h kínos helyzetbe kerülne, ha meg biztató jeleket küldesz neki,akkor talán felbátorodik és elhív valahova. Hát sztem a lassú víz partot mos taktikát alkalmazza. Talán ez a legjobb amit tehet,mert ki érti a nők szeszéjeit, így legalább nem kerül megalázó helyzetbe...
2012. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy a távolság,akkor ne is menj bele semmibe!Amúgy beszélgetni bárkivel lehet.Ha nem kezdeményez találkozót,akkor eleve veszett fejsze.Plusz a telszámod sem tudja...
2012. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

érdekes. de amúgy én is szoktam küldeni zenéket havercsajomnak, meg elég rendesen flörtölni is még sincs semmi.

mióta ismered?

2012. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
02.05 óta.ilyen pontosan tudom:)nem tudom hogy erről a részéről ki mit gondol.
2012. ápr. 14. 11:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Eredetileg barátság vagy csak beszélgetés volt a cél.Ez egy ideje van.Rögtön még nem küldött pl szívecskét.de lehet hogy azóta nagyon megkedvelt?amúgy mindkettőnknek vannak hülyeségeink.néha bevallom nekem is:S
2012. ápr. 14. 11:32
 8/8 A kérdező kommentje:
és szokott a keresztnevemen is szólítani:)
2012. máj. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!