Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért mindig azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért mindig azok felé húznak, akik letojják?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy az emberek mindig azok felé húznak, akik semmibe veszik őket, nem foglalkoznak velük, letojják, esetleg beléjük rúgnak.

Mind párkapcsolatban, mind barátságban értem.


Miért van ez így? Ennyire mazochisták?? Azokkal kellene törődni, akik megbecsülik őket, törődnek velük...



2012. ápr. 14. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az önértékelési zavarokkal kűzdő emberekre(elég sok van a társadalomban) ha valaki nem értékeli őket akkor azt magukra veszik és szeretnék rávenni azt a valakit hogy értékelje és akkor ő is értékesnek fogja tartani magát ( amíg nem jön valaki aki megint nem értékeli ) vagy elkezdi elfogadni és értékelni magát és akkor nem mástól fogja várni az értékelést , megerősítést.
2012. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Velem még nem fordult elő, hogy teljesen semmibe vesznek. Még fiatalabb koromban volt egy nagyon jó barátom, akit én őszintén szerettem, de a mai napig nem tudom ő mit gondolt rólam. Nem tudom ez minek számít, de azt nem lehet mondani, hogy semmibe vett, nagyon sok időt töltöttünk együtt, de a dologból sosem lett semmi.
2012. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van valami abban amit az első mond, ugyanakkor még az is hozzátársulhat ehhez, hogy tudatalatt sokaknál az alakul ki egy ilyen emberrel (aki semmibe veszi őket) szemben, hogy ő tud valamit, ami miatt így viselkedhet. Hogy "jó" ember lehet, különben nem engedhetné ezt meg magának, és egyszerűen vonzza őket az, hogy benne mi ez az extra dolog.
2012. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!