Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni a kedvessége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni a kedvességemmel?

Figyelt kérdés
Én mindenkivel nagyon kedves aranyos vagyok, sokat mosolygok, de ennél többet nem tudok tenni. Mindenki szeret, de szerelmes senki sem. Megszívom így jó sokáig? Kicsit legyek bunkó másokkal az segít?

2012. ápr. 14. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
legyél természetes és önmagad.
2012. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legyél pap.
2012. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első.

az vagyok, én mindig magamat adom.

2012. ápr. 14. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy...
2012. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

lány vagy fiú vagy?


A bunkósággal nem mész semmire.

2012. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A csajoknak nem elég, ha csak kedves vagy, és mosolyogsz. Én is ilyen voltam régen, és gyorsan el is vesztettem a legtöbb csajomat, mert azt mondták, hogy inkább csak jóbarátnak lennék jó.

Mostanában ha csajozok, nem habozok szigorúbban fellépni, nem hagyom magam, ha a csajok olyat akarnak, amit én nem. Néha bevállalom, hogy megnézek velük egy romantikus filmet, meg lehajtom a wc ülőkét, néha viszont megmondom, hogy "most megnézzük a meccset, és kész, a wc ülőkét meg te hajtsd fel használat után, mert nekem meg úgy kell" Kiállok magamért, és neked is ezt javaslom. Határozottnak kell lenni, mert a legtöbb nő határozott pasira vágyik.

2012. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hat ezzzz nagyon jó.

Túl kedves vagy, de senki nem szerelmes beléd? Hány éves vagy?

A kedvességedben van egy kis naivitás is, fogadjunk.

Az is igaz, h a bunkósággal nem mész semmire. Mégis, van egy csomó csaj/fiú, aki a bunkó fiukra/lányokra bukik. Vagy nem is, hogy a bunkókra, inkább ugy mondanam, hogy a hidegekre, a távolságtartókra, akikben kihívást látnak, valaki olyant, akiért meg kell szenvedni. Mi lenne, ha kicsit hidegebb, titokzatosabb lennél az ellenkezö nemmel? De amúgy maradnál kedves. Ezzel elérnéd, hogy elkezdjenek érdeklödni, de édes maradnál mint egy sárgabarack :)

2012. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aha igaza van az utolso elöttinek is, a határozott emberek vonzoak, akik kitartanak a velemenyuk mellett, es leszarjak a masikat...

En is kedves voltam, aztan azt vettem eszre, h a kedveseket átb@sszák. de komolyan es frankón.

2012. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy vannak még ilyen emberek!

A mai világban valóban az számít udvarlásnak ha minél nagyobb bunkó vagy azzal akit szeretsz...én sem értem.

Szerintem semmiképp se változ meg!

2012. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem pont bunkónak kell lenni, hanem kiállni a véleményeid mellett, kötözködni velük(poénosan), így alakul ki szorosabb kapcsolat.

Ha mindenre rámondod hogy oké, jó, igen, tökre nem fogja tudni hogy te mit gondolsz a dolgokról, milyen a hozzáállásod.

Rosszul gondolom? :D

2012. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!