Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes-e kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e kezdeni egy ilyen férfival? Megváltozhat-e ennyire valaki?

Figyelt kérdés
Idősebb férfiról van szó. 40 körüli. Volt már házas, de a kapcsolatuk tönkrement és megcsalta a feleségét nem egyszer. Tudom, hogy nem ő volt az első nő akit megcsalt. Volt, hogy egyszerre 2nőt is bolondított a felesége mellett. Ez már évekkel ezelőtt volt. Megváltozhatott azóta vagy inkább felejtsem el. Én nagyon szeretem, de nem tudom merjek-e benne bízni...
2012. febr. 9. 08:57
 1/10 Macs1209 ***** válasza:

Mióta ismered? Egyébként meg lehet, hogy csak átmenetileg

állt le ezekkel a dolgokkal, és melletted újrakezdené....


Őt szerintem rakd el vésztartaléknak, ha nem találnál nála

jobb embert.

2012. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már régóta ismerjük egymást! Mint, ember semmi bajom vele. Figyelmes, kedves...minden megvan benne ami egy nőnek kellhet. Attól félek csak, hogy ha komolyabban kezdenénk egymással akkor egy idő után engem is megcsalna. Még csak egy hónapja találkozgatunk egymással.
2012. febr. 9. 09:05
 3/10 Macs1209 ***** válasza:

Valószínű olyan a pasi, akinek egy punci nem elég. Van

ilyen, és ez ellen nem lehet mit tenni. És jól látod,

a félelmed beigazolódhat. Ha világéletében ilyen volt,

valami hatalmas törésnek kell lenni az életében, hogy

megváltozzon.


Nincs más jelölt ?

2012. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Baráti szinten ismerek jópár ilyen macsót, és képesek megváltozni, ha olyan a nő is. (Bár azt hozzá kell tenni, hogy folyamatosan csorgatják a nyálukat és mesélnek róla, hogy ilyen meg olyan hű-meg-ha csajt láttak és bááárcsak... De nem teszik meg.)


Más kérdés a személyes véleményem, hogy szerintem ez olyan, mint egy szunnyadó vulkán.

2012. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Más jelölt? :) Aranyos vagy, de nincs. Nem is feltétlenül akarok kapcsolatba bonyolódni. Vele sem akartam, de az utóbbi időben teljesen megbolondított. Én szerelmes vagyok, de mint Te is írtad nem fog megváltozni és ez gond. Tudom előbb kellett volna gondolkodnom és tudtam is milyen, de a szerelem nem válogat. Nem tudom érdemes-e esélyt adnom neki.
2012. febr. 9. 09:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Van aki kiöregszik a cspongásból, van aki nem. Mindkettőre látok példát.
2012. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Panda Péter ***** válasza:

people don't change - G.House

nagy igazság.

2012. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 10 éve nem csalom meg asszonyt változni akarok de nem megy.
2012. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fog változni amíg csak feláll neki. Ez sajnos vagy nem sajnos, de ha így éli az életét kb 25 éve akkor ez már természetes neki és lehet h nem is akar ezen változtatni
2012. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-ossal értek egyet. Zsákbamacska az egész.
2012. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!