Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jelei annak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chooseyourdestiny kérdése:

Mi a jelei annak ha egy nagyon visszahúzódó és félénk srác szerelmes? Mit csináljak hogy ne ijesszem el?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szia én vagyok az utolsó hozzászóló aki irtam h idösebb sráccal kellene járnod. Amugy volt már komolyabb kapcsolatod?
2012. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát őszintén 3hónapnál hosszabb még nem jött össze mert "menőcsávók" voltak és megcsaltak. róla pedig tudom hogy soha nem csalna meg.
2012. ápr. 15. 15:21
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem csalna meg , mivel szóba sem mer állni más emberekkel. A szánalmast természetesen nem rád értettem, hanem az ő viselkedésére. Ha biztos vagy benne hogy akarsz tőle valamit, akkor szerintem egy darabig hanyagold, ne menj oda hozzá beszélgetni, fb-n se válaszolj neki, és várd meg míg összeszedi magát és élőben mer kezdeményezni.
2012. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

:DDD oké aztán rájöttem hogy nem úgy érted csak hirtelen nem fogtam fel..

hát lehet hogy igazad van :') köszönöm.

2012. ápr. 15. 15:25
 15/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség h hanyagold, akkor azt fogja gondolni h nem tetszik neked, és fel fogja adni a próbálkozást. Sztem pont h nyomulj rá minél jobban, attól talán az ő bátorsága is megjön!
2012. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"de ha én mondom hogy aludjon velem akkor csak ennyit ír vissza: :/ "


Azért nehogy megerőszakold, vagy leteperd szegénykét. :)


Nem vagy Te egy kicsit rámenős? Ne foglalkozz kisfiúkkal!

Egyébként nem csak egy olyan fiú kellene neked akit tudsz irányítani?

2012. ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!