Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnast tudom, mik a biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnast tudom, mik a biztos jelei h a barátnöm tényleg szerelmes belém?

Figyelt kérdés
6hónapja járunk,ő még szüz...és még nem akar le feküdni velem lehet azért mert nem szeret eléggé?petting az megy báris a részemröl..de ha ö jön sorba akkor kicsit visszafogodtabb és mindha nem akarná nnyira nekem csinálni..ez miért van?nem szeret igazán?
2011. máj. 16. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk. Egyébként hány évesek vagytok? Ha még tizenévesek várhattok vele egy kicsit.
2011. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szerelem egy olyan dolog ahol nem a jeleket kell keresni hanem érezned kell azt hogy ő szerelmes az ha te jeleket keresel az már réges-régen rossz.

Hány évesek vagytok?

Adj neki időt én is fél év után adtam oda magam az első nagy szerelmemnek 15 évesen, pedig ő már nem volt szűz mégis várt rám nem siettettet meg semmi és ettől volt olyan csodálatos az első alkalom.

Neki gondolom akkor a pettinggel te vagy az első, de ez fordítva is így van vagy te tapasztaltabb vagy?

20/L

2011. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nemtudom kicsit talán máshogy gonndolkodom...én szeretem bizonyitani illetve megmutatni h mennyire imádom s ezt minél gyakrabban megteszem.de ezt visza is várom,de nem nagyon kapom vissza!:(igen neki még nem volt tappasztalata pettingben sem én vagyok neki az elsö fiúja.nekem vona már több tapasztalatom ilyen téren,de ő az akit imádok is.szeretem ezt a lányt.ő 16éves én 19.
2011. máj. 16. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Sztem csináld azt hogy amikor ő következik kicsit biztasd de ne feltűnően csak úgy lazán hogy hhmm mennyire vártam már hogy a szádba vedd vagy hogy egész nap erre gondoltál vagy ilyesmi vagy amikor befejeztétek bújj hozzá mond el neki hogy nagyon jó volt nagyon jól csinálta lehet kell neki egy kis biztatás hogy érezze hogy te mennyire szereted amikor ő csinálja. Dicsérd de azért nem kell úgy hogy már kínos legyen neki. Meg mond neki te is mennyire imádod az ő punciját nyalni kényeztetni meg ilyenek.

De sztem a szexre magára az aktusra ne tegyél nagy célzást esetleg ha érzed hogy most nagyon be van indulva akkor kérdezd meg hogy akarod? aztán amit válaszol az lesz ha azt mondja nem akkor tartsd tiszteletbe puszild meg hogy érezze hogy nem baj nem muszáj ha akarja akkor meg mindent bele és vigyázz rá :)

2011. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2es köszönöm a válszodat,ám nagyábol igy szoktam mindig bisztatom h milyen ügyes és milyen jól csinálja még ha ez néha nem is igy van.ám a szexre ki térve!az mit lejent mikor eljutunk odáig és kérdezem hogy naa akkor benne vagy?és ö is válaszol hogy hát ha nagyon akarod akkor lehet...lehet h nem is akarja annyira csak mondja h ne sértsen meg vagy én vagyok a hüje,vak és nem veszem észre h arra vár h rakd már be te hüjegyerek...csak nem meri ettül rá menössebben mondani.
2011. máj. 16. 12:35
 6/9 MKs ***** válasza:

Szia! én a pasimmal mainapig egyutt vagyok én és o is 15 évesek voltunk amikor megtortént viszont már 8 hónpja jártunk petting volt nálunk is.

Sztem ugy kellene h amikor ketten vagytok és minden nyugi kérdezd meg h o mikor tartaná ideálisnak?

Mond el neki h te kész vagy rá várni és h elotted nem kell szégyenlenie magát mert imádod mindenét és gyonyorunek tartod. ES h neked az a legfontosabb h neki jo legyen. Figyu ha neki j´lesz neked is ez tapasztalat. ne legyél már olyan onzo! mert azért nem jó neked mert neki se jó! eloszor beszéljétek meg h kinek mi esik jol és mi nem mert anélkul nem ér semmit.

2011. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig kérdezd meg töle, hogy igazán szeret e? És ha szeret, mond meg neki, hogy nem akarod elsietni és vársz rá, mert te igazán szereted Öt, csak már nem érted mi a gond, vagy mi van veletek... Érted? beszéld ezeket a dolgokat meg vele.. Vagy pl csinálj egy romantikus vacsiit, vagy ilyesmi :)
2011. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sikerült megtörtént!!!!!!!!!:D:D:D
2011. máj. 29. 19:48
 9/9 MKs ***** válasza:
:D
2011. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!