Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cukiból szexi, hogyan lehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukiból szexi, hogyan lehetnék szexisebb?

Figyelt kérdés
A barátom szerint cuki vagyok. És az arcom is olyan "cukis". De láttam, hogy egy szexis lánynak a képéhez egy kommentet írt. És ezért szeretném neki megmutatni, hogy szexis is tudok lenni. Csak nem tudom, hogy.
2012. ápr. 15. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
képet:P
2012. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem, a cuki sokkal jobb. Ő is ezért lehet veled, mert ebbe szeretett bele.
2012. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem! mert a válaszhoz nem kell kép:D
2012. ápr. 15. 16:20
 4/11 A kérdező kommentje:
hát lehet. mert mikor nem volt jó kedvem, akkor azt mondta szeret, meg cuki vagyok
2012. ápr. 15. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak barátként tekint rád. Egyébként dobd ki a cickód! Fogd meg a ....... :)

Amúgy hány évesek vegytok?

2012. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

csak gondoltam azért,hogy megmondjuk,hogy tényleg azvagy-e:D

szerintem amúgy ne változz,maradj olyan,amilyen vagy,mert akkor észre is venné,hogy van valami gond

2012. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

16 évesek vagyunk. Nem csak barátként tekint rám, mert együt vagyunk:)

Hát elég gyakran hordok kivágottabb felsőt. A kérdésben nem arra gondoltam, hogy mit tegyek vele, mert az megy magamtól is:D

2012. ápr. 15. 16:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Megváltozni nem szeretnék, csak ilyen 1 alkalmas dolognak gondoltam, hogy a "cukiságom" arrébb teszem és a szexi leszek helyette
2012. ápr. 15. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet! Én 16 éves csaj vagyok mint te szóval ha szeretnéd tudok segíteni. Így meg úgy nem írkálok hogy hogyan lehetnél szexis mert nem biztos hogy jól áll. Bízz bennem nem vagyok pedomaci se srác. Csak gondolj bele. Sokkal könnyebb lenne neked. :)
2012. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatod, de bocsi nem szeretnék képet küldeni
2012. ápr. 15. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!