Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért annyira kiborító az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira kiborító az egy férfinek, ha az imádot nő, nem fogadja a köszönését?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
nem is kiborító
2012. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert csalódás, h ilyen bunkó az a nő, akit imád.
2012. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg miért nem ábrándul ki belőle, és miért köszön újra, és újra?
2012. ápr. 15. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert balek.
2012. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
gondolom te még soha se voltál oda senkiért?
2012. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már hogyne lettem volna.

Csak én nem vagyok tutyi- mutyi.

Próbáltam beszélni a sráccal, de annyira félénk, hogy nemsokra mentem vele.

Én olyan embereknek köszönök szívesen, akikkel ha kedvem tartja, beszélhetek egy pár mondatot.

Aki a saját árnyékától is megijed, avval nem érdemes foglalkozni.

2012. ápr. 15. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki olyan bunkó, h nem köszön vissza annak, aki köszön neki, azzal meg főleg nem érdemes foglalkozni. Alapvető illemszabály, h akit ismerünk, annak köszönünk, még ha nem is szimpatikus.
2012. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, és a világon elég sok a bunkó.

Én csak egy vagyok a sok közül.

Akkor ennyi erővel, többszáz embernek köszönhetnék, és a napjaim, másból sem állnának.

2012. ápr. 16. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha több 100 ismerősöddel találkozol naponta, akkor bizony köszönni kell mindnek, ha nem akarod, h bunkónak nézzenek. Ez már csak így megy, szomorú h magyarázni kell :P
2012. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azt mondják, hogy csak "fölfelé lehet szeretni". vagyis ha nagyon kedvelsz esetleg szerelmes vagy valakibe akkor mondhatni tökéletesnek látod-hiszed. ergó kedves, okos, értelmes, szép, jó az illata stb... na már most, ha ez a személy parasztul viselkedik veled akkor kur*vára rosszul tud esni! ha ugyanazt a dolgot egy ismeretlen csaj tenné akkor le se sza*rnád a fejét, de ha "az a valaki" csinálja akkor már egy ilyen nevetségesnek tűnő apróság is nagyon-nagyon rosszul esik. persze idővel rájön az ember, hogy nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy valaki is ilyen mértékben hatással legyen rá. így már érthető-bb?
2012. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!