Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok titeket mivel tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket mivel tudnak igazán kiborítani a pasik?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
SEMMIVEL.
2012. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdésekkel GyIK-on :D
2012. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi elég rendetlen, és sokan igénytelenebbek, mint a lányok (nem elsősorban magukra igénytelenek, hanem a környezetükre, kupiban, koszban is elvannak, míg egy lányt zavar a kosz, kupi), meg, néhány férfi nem képes magát ellátni nő nélkül, eléjük kell tenni az ételt, el kell mosogatni utánuk. Persze vannak (remélem jó sokan), akikre ez nem jellemző, de nekem eddig ez a benyomásom.
2012. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha önfejű, makacs, szétszórt, beképzelt, undorító a modora, erőszakos, stb.
2012. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg ha uralkodni akar mindenkin, és agresszív. A szelíd pasikat jobban szeretem.
2012. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen két dolog jutott eszembe:


1. A barátom azzal tud a legjobban kiborítani, amikor beleeszik a kajámba :D Nagyon szigorú diétán vagyok, mindenem grammra ki van számítva, és hát nem valami sok... Amikor azt a keveset is el akarja enni előlem, akkor legszívesebben letépném a karját :D


2. Barátom haverja sokszor nagyon lekezelően és csúnyán beszél a barátnőjéről, akit amúgy szeret, de egy ilyen személyiségzavaros fasz, és képtelen kezelni az érzelmeit. Inkább játssza a kemény gyereket, és ez engem nagyon tud zavarni, mert sajnálom a barátnőjét... :/


Amúgy azt gyűlölöm a legjobban, ha egy férfi (de nő is lehet) lekezelő velem. Ha élből buta, alsóbbrendű lényként kezel, attól tudok a legjobban kiakadni.


22/L

2012. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem azzal tud igazán kiborítani a párom, ha késik. Nálam ez egyenlő azzal, hogy nem tisztel meg azzal, hogy időben jelenjen meg. Ennek az egésznek a netovábbja, hogyha még nem is szól, hogy késni fog.
2012. febr. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
amikor rosszabb mint 10 menstrualo hisztis liba...(mer az exem ilyen volt)
2012. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!