Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy csókolóznék egyet a testvéremmel?

Figyelt kérdés

11/L 13/f

egyszeri alkalom lenne


2012. ápr. 16. 07:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
alig keltel fel es maris kamuzol?
2012. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az ilyen dolgokat nagyon elítélem. Nem is értem hogy fordulhat meg ilyesmi valakinek a fejében.
2012. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont!

minden esetre abnormális vagy...

2012. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alkalom szüli a vérbajt.......
2012. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom a #4 mit akar a vérbajjal ( ld. szifilisz). Ha van olyan jo kapcsolatod a testvéreddel, miért ne "tanuljatok"? De azt azért szeretném tudni, hogy melyik fél vagy és mit vársz ettöl az alkalomtol?
2012. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megrontanád szegényt? De egy f@sz vagy!
2012. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem csókolózhattok nem lesz semmi, nem vérmérgezés meg ilyenek mert ahogy írta csak csókolóznának egyet, miért ne gyakoroljanak? majd ha lesz barátnője vagy fiúja akkor meg nem tudja és esetleg kiröhögi vagy valami szerintem mehet a csókolózás de ne sokat mert azé mégis csak testvérek vagytok
2012. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
7# te is a tesódon gyakoroltál, hogy ne röhögjenek ki? Kérdező! Miért akarsz a tesóddal csókolózni?Ez olyan elítélendő dolog, mert mégis csak a testvéred, nem pedig egy gyerek az osztályból..Miért nem tudsz várni, míg lesz egy párod és jóval idősebb leszel? Hová rohansz?
2012. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyakorolj inkább velem, ha lány vagy bevállallak egy kis oktatásra.
2012. ápr. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem inkább menny el helyette 1 orvoshoz :S
2012. ápr. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!