Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Az első nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Az első nagy szerelmem most a testvéremmel van együtt.ha meglátom a fiút dobog a szivem és remeg a kezem!

Figyelt kérdés
pedig úgyérzem hogy csak gyűlöletet érzek iránta..akkor miért van ez?
2009. aug. 4. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A tesóddal??? Jujjj,én ezt el sem tudnám képzelni.Nekem mindig tabu volt a tesóm párj,volt párja is és fordítva is.Ez nagyon kemény lehet most neked!Szerintem még vonzódsz a sráchoz,de közben haragszol rá,mert összejött a tesóddal,ami hidd el,teljesen érthető!Tarts ki és keress mást!!!
2009. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem szerelmes vagy :) és azért érzel gyűlöletet mert a testvéreddel van együtt .. egyébként meg nem gyűlölöd hanem vonzódsz hozzá nagyon is..

csak az nem derült ki számomra hogy ti jártatok vagy csak plátói szerelem a te részedről ?

2009. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jártam vele
2009. aug. 4. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szió? milyen a kapcsolatod a tesóddal, hány éves vagy, és ők mióta vannak együtt? Mert ha ez egy diákszerelem úgymond-nem kicsinyítésképpen, hanem arra gondolok, hogy gimis vagy, szóval tiznéves, akkor ezek kicvsit másképpen működnek. Szóval egy tartós párkapcsolat után, bonyolultabb, és nehézkesebb egy ilyen helyzet.

ha nincsnek régóta együtt, akkor beszélhetnél erről a tesóddal. Elmondhatnád, hogy mit érzel, hogy zavar ez téged. Lehet, hogy azt hiszi, már régen elfelejtetted és nem számít neked semmit. Viszont a ha elmondaná, akkor lehet, hogy megoldódna a dolog. lehet, hogy ő nincs is annyira oda ezért a fiúért. Én a magam részéről mindenképpen értéksebbnek tartom a jó viszonyt a testvéreimmel. Sok dologról lemondanék értük és volt rá hasonló esetem, hogy megtettem .és nem bántam meg.

azt viszont te is gondolod át, hogy mennyire fontos ez a fiú a tesódnak. akkor szoríts magad háttérbe, és gondolj a tesőd boldogságára. te tudod, hogy kell- e vele beszélned és ha igen, akkor ki az, akinek fontosabb ez a dolog. Gondolod át, hogy nbem csak zavar-e, hogy atesódról van szó, vagy érzel még a fiú iránt valamit, vagy féltékegy vagy-e a tesódra. Tisztázd magadban, hogy mit érzel és az alapján dönts.és mondom gondolj a tesódra is!

2009. aug. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!