Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van-e bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van-e bármi garancia arra, hogy a maszturbálás növeli az intelligenciát?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha biztosítanátok afelől, hogy az önkielégítés és az intelligencia között szoros kapcsolat van. Mert, ha ez így van, akkor lassan de biztosan elárasztja a bolygót az intelligens lények inváziója.

Én speciel, amióta az eszemet tudom maszturbálok és úgy veszem észre, hogy ez a tevékenység iszonyat jótékony hatással van az intellektusomra. Komoly könyveket olvasok, komoly dolgokkal foglakozok. Nyitottabb lettem az utóbbi időben.

23/F



2012. ápr. 16. 13:32
1 2
 1/17 Pj0tr ***** válasza:
84%
Rajtad max az elbutulás látszik, meg hogy sok időd van. :P :D
2012. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Legfeljebb annyi összefüggést tudok elképzelni, hogy az ember önkielégítés után nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, és ilyen állapotban könnyebb tanulni, mint idegbetegen :D


Mindenesetre érdekes gondolat... :D

2012. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hülye kérdések helyett inkább azt a fene nagy, hokiedzette intellektusod palléroznád...
2012. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne már zseni lennék. Ugyanoylan hülye vagyok mint amikor elkezdtem.
2012. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindannyian zsenik vagyunk! Főleg ha a maszturbálás még segít is a harmóniában. Olyankor egyek vagyunk! Ezt kell szemügyre vennünk. Ez egy óriási erő!
2012. ápr. 16. 14:48
 6/17 anonim ***** válasza:
A világ tele van hülyékkel, és szinte mindenki csinálja. Szóval nem igaz.
2012. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mert miről is szól tulajdonképpen a maszturbálás? Elsősorban szerintem az örömről. Örömszerzés önmagunknak és ezáltal örömszerzés a világnak. Mert valahol eggyek vagyunk. Ha valaha meg tudnánk tapasztalni az egységet...
2012. ápr. 18. 09:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Neked biztos hogy növeli az intelligenciádat a maszturbálás, mivel csökkenteni már nem tudja.
2012. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget már régen nem olvastam, de köszi, feldobtad a napom!!! :D


Ha olyan intelligens lennél, keresnél magadnak egy nőt és nem magad rángatnád magadnak. Szánalom vagy öreg!!! :D

2012. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, különösen az utolsó kettőt.

És az utolsó válaszolónak üzenem, hogy neked bizonyára nem volt sose gondot az ismerkedéssel, amiért ilyen humoros és frappáns választ adtál. Hidd el, örülök a sikereidnek.

2012. ápr. 18. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!