Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utolsó aktus után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó aktus után mennyi időnek kell eltelnie, hogy a HIV szűrés jó eredményt mutasson?

Figyelt kérdés
Nem mint ha félnem kellene, de ha már egyszer rászánom magam, szeretném tudni, hogy mennyi időnek kell eltelnie utolsó együttlét után, hogy a HIV szűrés pontos eredményt is mutasson.

2012. ápr. 16. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
4 hét
2012. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 hétnek. Legalább is nekem azt mondták anno.


Attól is függ milyen vizsgálatot kérsz, mert az ellenanyagos vizsgálat, ami 1 óra alatt meg van, a 3 héttel ezelőtti állapotot mutatja, tehát 3 hétnek kell eltelnie az aktus óta, hogy kimutassa ha van vírus. A tenyésztésnél amire heteket kell várni, de olcsóbb ott asszem kevesebb idő is eltelhet az aktus és a vizsgálat között.


Nekünk a vizsgálat előtt elmondták ezeket.


A Lászlóba menjetek, mi ott voltunk. De szerintem minden normális laborral rendelkező kórházban lehet kérni, de ebben nem vagyok biztos.


Ezeket fizetős vizsgálatok. 4000-10000 forint kb. típusfüggő. Legalább is néhány éve még ezek az állapotok voltak.

2012. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anonim Szűrésre értettem,tudtommal ingyenes
2012. ápr. 16. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónapig lappang...úristen...ezek a válaszok ne már...
2012. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor 3 hónapig nem is mutatható ki? vagy akkor most mi?
2012. ápr. 16. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
igen 3 hónapig lappang, addig nem mutatható ki egyáltalán,
2012. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nekem konkrétan a vizsgálat előtt mondták. Mert én voltam, személyesen és nem anonimon a Szent László Kórházban. De nyilván hülyeséget mondanak. Annyira okos itt mindenki. Meg az, hogy valami lappang az nem azt jelenti, hogy a vérből, tenyésztéssel pl. nem tudják kimutatni. A lappangás csak a tünetekre vonatkozik.


De úgy szeretem hogy ezen a kurv@ oldalon mindenki ennyire mindent tud, mikor is ha soha senki nem volt ilyenen. Aki meg leírja a tapasztalatát, az hülye.


Kérdező!


Szerintem olyat kérdezz meg, aki végzi ezt a vizsgálatot. Amúgy nem tudom az anonim szűrésnek mi értelme, mert ha elmész a kórházba ott sem kiabálják be hangosbemondón, hogy Te ott voltál. Nem tudom ez az anomim mit jelent, mert nyilván valahogy majd szólni akarnak neked, hogy figyu beteg vagy vagy nem vagy az. Név nélkül soha nem derül ki kié volt e lelet. Akkor tök sok értelme van.


Na mentem mert felb@ssza az agyam a sok tudálékos idióta.


Sok szerencsét!

2012. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. majd beszámolok,és rákérdezek mi hogy merre meddig
2012. ápr. 17. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!