Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fog múlni, hogyan lépjek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog múlni, hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés
Már közel 3 éve, hogy beleszerettem egy tanáromba, utólag érkeztem az iskolába, az első találkozássunkor roppant közömbösnek találtam, de volt kettőnk között egy kis konfliktus, és onnantól kezdve minden megváltozott, akkor amikor rám nézett a szívem megdobbant, és onnantól kezdve csak úgy teltek a napok-hetek-hónapok és napról napra közelebb kerültünk egymáshoz. Mondhatom barátok lettünk. Ameddig tudtam nem ismertem be magamnak sem az érzéseimet, de mikor már képtelen voltam magamban tartani, és elmondtam a legközelibb barátomnak az unokatesómnak, aki az elejétől fogva azt hajtogatja, hogy ez csak egy fellángolás, mindenki át esik rajta, vagy csak egy ragaszkodás. Én nem ezt érzem, én szerelmet érzek iránta, vágyom rá, az érintésére, a hangjára, az ölelésére. Még van egy évem az iskolából. Azt gondoltam, az első év végén, hogy nyáron minden elmúlik ha nem látom, nincs olyan közel hozzám, de nem így lett. Félek, hogy sosem leszek képes túl lépni, 3 éve egyetlen egy kapcsolatom sem volt, mert úgy érzem hűségesnek kell lennem, és ezzel megtisztelem őt, de a lelkem mélyén tudom, hogy magamnak akarok bizonyítani, hogy ez szerelem.
2012. ápr. 16. 21:22
 1/1 anonim válasza:
kor?nem?
2012. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!