Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy igazán szép lánynak nincs akkora önbizalma, mint egy csúnyábbnak?

Figyelt kérdés
pl van egy ismerősöm, aki tök átlagos, annyira szépnek nem is nevezném, és tök el van szállva magától...
2012. ápr. 16. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
aki el van kényeztetve az könnyen elszáll magától
2012. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hajlong a sikerért, csomó ilyen nő van.
2012. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább szopnak a sikerért.
2012. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
:D Igen spontán erős a válaszod.
2012. ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A szép lányok gyakran annyi bókot és dicséretet kapnak, hogy már nem is tudják komolyan venni azokat, ezért nem is növeli az önbizalmukat.

Nekem van egy barátnőm, aki nagyon szép, de egyszerűen nem viseli el a kritikát, ami egyébként többségében pozitív, sőt majdnem hogy rosszabbul viseli a jó kritikát.

2012. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy a dagadt tehén fekete tangát és passzentos fehér átlátszó nadrágot vesz fel nyáron. A jó csajok meg meg téli bundát?
2012. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát igen utolsó, mindkét kérdés egy kutya :DDD
2012. ápr. 17. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csúnya vagyok, és semmi önbizalmam nincs. Na akkor most mivan? :D
2012. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!