Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti nézitek azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nézitek azt, hogy egy pasinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés

Imponál nektek ha jó kocsival láttok egy pasit?

Légyszi kort is írjatok!


2012. ápr. 17. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

Aha, én biztos hazug szaralak vagyok...:DDD Soha egy darab olyan barátom nem volt, akinek egyáltalán jogsija volt, nemhogy kocsija, pedig nem vagyok már tizenéves.:)

Nem érdekel.

Persze, ha van szép kocsija, akkor megcsodálom, de ez nem ettől nem fogom jobban szeretni a pasit... Jah, és az egyetemista haverjaim között már az is büszke a kocsijára, meg imádja, akinek valami tragacsa van.

Én ugyanolyan szívesen beülök egy akármilyen tragacsba, mint egy Ferrariba, mert egyszerűen nem tud érdekelni.

De biztos csak megrögzött hazudozó vagyok.:)

2012. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Hát hogy a fenébe ne imponálna. Ettől még nem szempont és nem figyelem párkeresésnél hogy van-e neki.
2012. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Gratulálok azoknak, akik leszavaztak azért, mert őszintén nem érdekel, hogy kinek milyen kocsija van!!! :'DDD
2012. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%

"Mivel anonim az oldal ezért feltételezem, hogy őszintén válaszolnak egy ilyen kérdésre:)"

Ez nem számít, mert maguknak is hazudnak, ill. nem ismerik magukat :)

2012. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

Naaaaaaaaaa!!!!

Ez egy anonim oldal!!!!!

Bárki bármit mond, a többség igenis nézi, hogy milyen a kocsi.


[link]


[link]

2012. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%

Annyira nem tud érdekelni, ha leszavaznak :) :)

Az ilyen embereket csak sajnálni tudom, elvégre rendkívül rossz tapasztalataik lehetnek, ha nem képesek hinni abban, hogy nem minden nőnek a pénz fontos, és anonim oldalon is csak megjátsszák magukat.

Ismeretlenül meg magabiztosan állítani, hogy a válaszadók nem ismerik magukat...Nos, véleményem szerint ezzel csak magát minősíti a "kedves" hozzászóló.

Gondolom nektek nincsenek olyan belső értékeitek, amik ellensúlyozhatnák a pénz esetleges hiányát, ezért fáj, ha mások látszólag kevesebbel is értékesebb nőket találnak, mint ti.

23/N

2012. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%
Ja, párommal jelenleg egy váltás ruhánk van (komolyan...), autónkat nemrég kellett visszaadni, anyagilag tehát mélyponton vagyunk (még ha kilábalóban is) -> és mégis olyan boldogok, amilyenek egyes anyagias, begyöpösödött agyú emberkék sohasem lesznek. És egyikünk sem hagyná ott a másikat egy gazdagabbért. Miért? Mert mi tényleg a másikat szeretjük, önmagáért.
2012. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%

"Gondolom nektek nincsenek olyan belső értékeitek, amik ellensúlyozhatnák a pénz esetleges hiányát"

Ha vannak, akkor se érdekelnek senkit.

2012. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem értékelném a párom belső értékeit, már ebben a pillanatban otthagyhatnám, mert semmilyen más értéke nincs :D Anyagilag nullán vagyunk, és ő testileg sem a legvonzóbb (az én szememmel persze igen).

De mindegy, már milliószor lehülyéztek ezen az oldalon, lepontoztak, megcáfoltak, stb. Csakhogy nem érdekel, mi boldogok vagyunk, és ebből kiindulva feltételezem, hogy nem mi vagyunk az egyetlen ilyen pár a világon.

2012. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez alapján választok, de nyilván valamilyen szinten az ízlését és a hozzáértését is tükrözi, hogy milyen kocsija van (ha van). Ezért érdekel és nem azért, hogy mennyibe került.
2012. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!