Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 30 körüli nők azt nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 körüli nők azt nézik hogy mekkora lakása, milyen drága kocsija van a pasinak vagy inkább az számít, hogy valamilyen legyen?

Figyelt kérdés
25-35 körüli nők kommentjeit várom, hogy ők hogy látják ezt a dolgot.
2011. szept. 16. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
is - is
2011. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Változó.

A nőim többnyire 30 körüliek és se lakásom se kocsim. :D

2011. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Munkája legyen. A többi nem számít.
2011. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
30 év körül már ált. úgy választanak a nők,hogy legyen a párjuk mögött egy biztos egzisztencia,mivel ilyen korban már babát is akarnak,és ehhez kell egy biztos háttér.Nem kell hogy gazdag legyen az illető hanem egy biztos anyagi háttér legyen mögötte.
2011. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem csak a 30 körüliek vannak így, hanem sokkal fiatalabb lányok is. Csak az a lényeg, hogy a pasiukkal hol voltak kirándulni, mit kaptak ajándékba.... stb.

Én 25 éves lány vagyok, egyetemista. A barátom dolgozik, de a pénzt a havi fizetendő dolgokra, autóra költi. Én őt nagyon szeretem, és számomra az a fontos, hogy vele lehessek. De ha a barátnőimre nézek, akkor már néha hülyének érzem magam, hogy túl szerény vagyok, vagy mi??... Mert ők talán össze sem jöttek volna egy olyan pasival, aki nem viszi el őket ide-oda kirándulgatni, vagy hétvégente beülni valami drága helyre kávézgatni. De én ezt gusztustalannak találom. Sosem tudnám kihasználni a párom. Én nem az anyagiakat nézem. A lényeg, hogy szeressük egymást és együtt legyünk majd sikeresek, boldogok. És ha kell együtt gazdagodjunk meg. Mert igen, fontos a pénz is, de hiába vagy gazdag, ha nincs senki, aki igazán szeret és akit igazán szerethetsz!!!

2011. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
16:34 - becsülendő hogy így gondolkozol
2011. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mindegy, ha pl. egy garzonlakás meg egy 1 millió Ft-os autója van a pasinak?
2011. szept. 16. 16:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy.

Nem ezt nézem. Nekem fontosabb az, hogy mennyire vagyunk meg jól egymással, a harmónia.

2011. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Jó érzés olvasni,hogy a mai világban vannak még olyan nők akik nem a pénzre meg kocsira mennek..
2011. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se az a fontos, hogy mije van, hanem, hogy szeretjuk-e egymast. En egy biztonsagi orhoz mentem hozza 25 evesen, es 4 evig egy garazsbol atalakitott alberletben laktunk. Nem szamitott, mert egyutt voltunk.

Az autorol meg annyit, hogy inkabb sajat autora hajtok. Mit kezdjek maseval? :D

2011. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!