Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy srác jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác jóképű, ad magára, kedves, előzékeny és életvidám, viszont nem minden esetben tud humoros, gyors észjárású és határozott fellépésű lenni, az mennyire jön be / mennyi esélye van nálatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg csaj bukik az ilyen fiúkra.
2009. jún. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(Először is, bocs, de nem lány vagyok, remélem nem gond) Hát én is szinte teljesen ilyen vagyok, s mégis sok barátnőm volt, sőt, most egy igazán komoly kapcsolatom is van, s nagyon szeretjük egymást (s mellesleg gyönyörűen néz ki). Szóval nem kell aggódni, a csajok nagy része az ilyen pasikat keresi.
2009. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

DE jó az előzőnek... Jóképű, meg kedves...stb.

És még csaja is van!

XD

2009. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na jó, talán picit (?) beképzeltnek hangzott az előbbi hozzászólásom. Elnézést miatta. Azt, hogy kedves vagyok, előzékeny, jóképű, okos, stb. azt csak mondják rám, én nem tartom magamat (100%ban) annak.
2009. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha valaki mindezt egyben tartalmazza?:))
2009. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves 08:07 anyuci mondta ezt a sok szépet?
2010. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, hanem az engem körülvevő nők: osztálytársak, évfolyamtársak, barátnőm, nőbarátok, stb.
2010. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!