Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek vele, ha az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek vele, ha az én helyemben lennétek?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve tetszik egy pasi, most azonban úgy hozta a sors, hogy odajött hozzám, és úgy néz ki, hogy össze akar velem jönni. Iszonyúan jól néz ki, de az egyik probléma az, hogy imád inni, a másik pedig az, hogy 12 évvel idősebb, mint én; nagyon jól ki lehet vele jönni, mindenkivel beszél, mindenkivel kedves, mosolygós, de a szüleim szerint nem véletlen, hogy 31 éves korára még nincs se felesége, se családja.
2012. ápr. 18. 09:46
 1/10 anonim válasza:
Bocsi, ha bunkó leszek, de szerintem hagyd a pasit! Idős hozzád.
2012. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bedurrant a 19 éves kiscsajnak és ennyi
2012. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sokallom a korkülönbséget, főleg így h 19 vagy. Persze életkorban már felnőtt vagy, elvileg tudnod kell értelmes döntéseket hoznod.

Szüleidnek igaza is van részben, meg nem is. Nem minden pasi házas még 31 évesen, de afelé tartanak általában. Persze kivételek mindig vannak.

Az meg h imád inni, sztem nem jó jel. Ki tudja h milyen a viselkedése amikor matt részeg. Vagy h mennyivel lenne neki fontosabb az ivás a haverokkal, mint a kapcsolata.

Én vhogy nem tudom elképzelni ezt a kapcsolatot a csávó részéről hosszú távon. Lehet h Te tudnád szeretni stb, de fordítva ki tudja.

2012. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva nincsenek neki olyan valódi haverjai. Vagy 4-5 van, de abból csak 1 nem nős, vele szokott bulikba menni(2-3 havonta 1x), akkor is az esetek nagy részében ül és iszik, de nem táncol. Inni meg úgy szokott, hogy esténként felmegy a itteni bárba és megiszik pár dl sört. Már láttam részegen, és a viselkedése annyiban változott, hogy dumásabb volt, kicsit játszotta mások előtt az eszét.

Nem tudom, hogyan döntsek, mivelhogy nagyon régóta vágyom arra, hogy legyen vlm kettőnk között, és 1x már elrontottam, és megbántam.

2012. ápr. 18. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:

neked egy iszákos pasira van szükséged??

tipikus..31 éves, piál, nem kell senkinek és befűz egy tizenévest

2012. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vazzegh mindenki iszik. a kerdes az hogy TE mire vagysz? lehet boldoogabb leszel ezzel a sraccal mint BARKI MASSAL. szerintem a valaszt inkabb abban kleresd hogyan viselkedik, hogyan erzed magad vele, probald megismerni ot es eldonteni hogy milyen ferfira is vagysz.
2012. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze vele, nem szeretem az iszákosokat.^^
2012. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem nem a korkülönbség, hanem az ivása zavarna. Az ilyenekből lesz később az alkoholista.

Nálam ez kizáró ok.


28/n

2012. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Részeg disznó. Ezt vedd észre!
2012. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk,az h nincs se felesége se gyereke az nem gáz,viszont a piálás az.Én nem jönnék ilyen pasival össze.
2012. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!