Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok összejönnétek egy 174...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok összejönnétek egy 174 cm-es nagyon helyes fiúval ha mondjuk ennél magasabbak lennétek?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl 176-180 cm vagy ilyesmi. Ha izmos ,erős és nagyon jóképű lenne? Meg nagyon jófej okos és tetszetős személyisége lenne egyszóval nincs sok hibája csak hogy pár centivel alacsonyabb. Vagy ez már felejtős?
2012. márc. 1. 22:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Én veled egy magas vagyok,de a válaszom nem.

Nekem fontos, hogy "védelmező" nagyságú legyen,magassarkúban is nézzen már ki valahogy mellettem...ne legyen már akkora,akit simán letudnék még én is fejelni.


23N

2012. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
*magassarkúban is nézzeK már ki
2012. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3%
Nem, de cserébe ki is gúnyolnálak, hogy milyen csíra vagy
2012. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez hülyeség. Ne a magasság miatt gyere össze vele, vagy sem. Ha tetszik neked, szereted, akkor ki nem sz.rja le, hogy magasabb vagy nála? Ez is csak egy társadalmi előítélet, egy berögzült hülyeség, hogy "a srácnak magasabbnak kell lennie a csajnál". Szóval, semmiképp se a magasságot nézd, hanem az embert. Egyébként pedig az alacsony fiúk pont ezért értékelik jobban a nőket, mert az efféle "alacsonyfóbia" miatt egy csomó lány elérhetetlen a számukra. Szóval, csak hajrá! (Azt meg szard le, ha valaki emiatt esetleg rosszat gondolna rólad.)
2012. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha elutasítod, utána nagyon megbánnád, hogy csak emiatt nem jöttél össze vele. (Előző kommentelő voltam.)
2012. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen. Aztán vetetnék vele lapos talpú cipőket :)
2012. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
persze, 165 vagyok, de sose érdekelt ki milyen magas. tök gáz ha valaki erre alapoz vagy nem alapoz egy kapcsolatot 21
2012. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jó de úgy értsétek ,hogy ti mondjuk eléggé magas lányokként egy ilyen magas fiúval!

Köszi az eddigi válaszokat!:)

2012. márc. 1. 23:36
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A lányok 99%-a azt fogja írni, hogy csak magasabbal jönne össze. De nem hordanak magukkal mérőszalagot! 1-2 centi difi nem számít.
2012. márc. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes fétised van de mind1. Lehet Te is csalódtál sokat mint én, én még 2 cm-el alacsonyabb vagyok, mint te. Szóval sztem a te magasságod még nem annyira vészes reménytelen, és a 170 cm alatti nőknél még van esélyed..


Off: Te szánalom első menj oda a védelmező dumáddal ahova akarsz, megnézném mit csinálna a magas faszikád 3 késes támadóval szemben. Itt dőlt meg az elméleted szánalom.

2012. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!